Partnerzy serwisu:

PKP SA wyremontują dworzec w Koszęcinie

Witold Urbanowicz 15.02.2016 279

PKP SA wyremontują dworzec w Koszęcinie
Mat. PKP SA
PKP SA ogłosiły przetarg na remont dworca w Koszęcinie. Prace obejmą m.in. naprawę i odmalowanie elewacji, a także modernizację holu i zakończą się w II poł. 2016 r.
Koszęcin leży w woj. śląskim na linii nr 143 Kalety – Wrocław Mikołajów. Budynek dworca został wybudowany w 1884 r. Jest budynkiem dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym, z nieużytkowanym poddaszem. Z uwagi na charakter i jego walory architektoniczne obiekt jest przewidziany do włączenia do gminnej ewidencji zabytków.

Zakres prac obejmuje odnowienie elewacji budynku z wymianą stolarki okienno-drzwiowej, naprawę ubytków, malowaniem fasady, wykonanie obróbek blacharskich i zadaszenia nad wejściem, a także naprawę schodów z ich przystosowaniem dla obsługi niepełnosprawnych. Hol zostanie poddany modernizacji, ściany zostaną wyłożone szarymi płytkami gresowymi. Ponadto przewidziano wykonanie systemu identyfikacji wizualnej, a także budowę toalety. Prace będą też prowadzone przy zagospodarowaniu okolic budynku, w tym budowy chodnika.

Termin składania ofert mija 2 marca. O wyborze zadecyduje jedynie cena. Termin wykonania określono na 120 dni od momentu podpisania umowy.


mat. PKP SA
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Dworce kolejowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony