Partnerzy serwisu:

PKP PLK wyremontują uszkodzoną wiatę w Kątach Wrocławskich

Witold Urbanowicz 07.09.2021 925

PKP PLK wyremontują uszkodzoną wiatę w Kątach Wrocławskich
fot. WU
PKP PLK prowadzą zapytanie ofertowe na remont zniszczonej wiaty przydworcowej w Kątach Wrocławskich. Z uwagi na jej zły stan wyłączono część peronu z użytku. Prace mają potrwać do końca roku.
Przedmiotem zamówienia jest remont wiaty peronowej na stacji Kąty Wrocławskie na linii 274 Wrocław Świebodzki – Zgorzelec. Jak pisaliśmy, z użytku wyłączono fragment zadaszonego peronu. Część pokrycia dachowego jest spróchniała i połamana. Uszkodzone pokrycie z papy – nowej, choć złej jakości – doprowadziło do korozji biologicznej desek w związku z licznymi przeciekami. W złym stanie jest odwodnienie obiektu.

Zakres robót obejmuje wymianę, naprawę lub uzupełnienie elementów drewnianych. Wykonane ma być nowe pokrycie dachowe z papy. Założono wymianę rynien oraz impregnację grzybobójczą i ogniochronną wiaty.

Termin składania ofert mija 20 września, a jedynym kryterium wyboru jest cena. Prace mają zostać przeprowadzone do końca tego roku. Jak zaznaczają PLK, zakres robót w pobliżu sieci trakcyjnej wykonywany może być wyłącznie w czasie zamknięcia toru i wyłączenia napięcia w sieci trakcyjnej – od godz. 800 dnia 16 listopada 2021 r do godz. 1400 dnia 8 grudnia 2021 r.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony