Partnerzy serwisu:

Jest konkurs na stanowisko w zarządzie PKP PLK

Roman Czubiński 14.08.2020 26

Jest konkurs na stanowisko w zarządzie PKP PLK
Zdjęcie ilustracyjnefot. PKP PLK
Rada Nadzorcza PKP PLK SA ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko członka zarządu – dyrektora ds. operacyjnych. Do końca miesiąca ma zakończyć się etap rozmów kwalifikacyjnych. W postępowaniu mogą brać udział także obecni członkowie zarządu.
Kandydatem może być osoba z wyższym wykształceniem, biegle posługująca się językiem angielskim i posiadająca co najmniej pięcioletni okres zatrudnienia. Zarządca infrastruktury wymaga też co najmniej 3 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikającego z prowadzenia działalności gospodarczej oraz nie krótszego, niż roczne, doświadczenia w zakresie zarządzania w dużym przedsiębiorstwie. Zgłoszeń nie mogą składać osoby prawomocnie skazane za przestępstwa, w tym – skarbowe.

Zgłoszenia w zaklejonych kopertach z dopiskiem „Postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Członka Zarządu – dyrektora ds. operacyjnych” można doręczać na adres PKP PLK do godziny 8.30 25 sierpnia. Tego samego dnia nastąpi otwarcie ofert. Do 31 sierpnia mają zostać przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.

Obecnie w zarządzie PKP PLK nie ma stanowiska członka zarządu ds. operacyjnych. Zarząd spółki składa się z prezesa, wiceprezesa i zarazem dyrektora ds. eksploatacji oraz czterech pozostałych członków – dyrektorów ds. realizacji inwestycji, utrzymania infrastruktury, rozwoju oraz do spraw finansowych i ekonomicznych.
PARTNER DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony