Partnerzy serwisu:

Nie było chętnych na przebudowę srk między Radomiem a Kielcami

Jakub Madrjas 07.08.2018 2,2k

Nie było chętnych na przebudowę srk między Radomiem a Kielcami
Fot. ms, Rynek-Kolejowy.pl (zdjęcie ilustracyjne)
PKP PLK unieważniła przetarg na wybór projektanta i wykonawcy robót budowlanych związanych z systemami sterowania ruchem kolejowym na linii nr 8, na odcinku Różki – Łączna.
Pod koniec czerwca PKP PLK ogłosiła przetarg na wybór projektanta i wykonawcy robót budowlanych związanych z systemami sterowania ruchem kolejowym na linii nr 8, na odcinku Różki – Łączna. Prace miały być wykonane w ramach zadania: „Modernizacja linii kolejowej nr 8 Radom – Kielce”. Inwestycja warta 15,3 mln złotych dotyczyć miała urządzeń srk i niektórych budynków na stacji Różki, na posterunku odstępowym Ruda Wielka, stacji Jastrząb i na stacji Szydłowiec, a także przejazdu w km 155,043 linii nr 8. 

Według informacji z platformy przetargowej PKP PLK, przed otwarciem ofert jeden z potencjalnych wykonawców zapytał, czy inwestor może nieco obniżyć wymagania dotyczące doświadczenia kierownika budowy. PLK nie wyraziła na to zgody. Ostatecznie do 1 sierpnia, kiedy upłynął termin zgłoszeń, PKP PLK nie otrzymała żadnej oferty. W związku z tym postępowanie zostało unieważnione. 

Warto przypomnieć, że 22 czerwca Ministerstwo Infrastruktury poinformowało o realizacji kolejnego etapu projektu, związanego z modernizacją linii 8, na odcinku między Warką a Radomiem. Można o tym przeczytać tutaj.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony