Partnerzy serwisu:

PKP PLK poszukuje wykonawcy przebudowy srk między Radomiem a Kielcami

Michał Szymajda 25.06.2018 1,6k

PKP PLK poszukuje wykonawcy przebudowy srk między Radomiem a Kielcami
Fot. ms, Rynek-Kolejowy.pl (zdjęcie ilustracyjne)
PKP PLK poszukuje projektanta i wykonawcy robót budowlanych związanych z systemami sterowania ruchem kolejowym na linii nr 8, na odcinku Różki – Łączna.
Prace mają być wykonane w ramach zadania: „Modernizacja linii kolejowej nr 8 Radom – Kielce”. Powstanie dokumentacja projektowa i na jej podstawie wykonane zostaną prace budowlane.

Obiekty, które zostaną wyremontowane i przebudowane znajdują się na obszarze działania Zakładów Linii Kolejowych w Skarżysku-Kamiennej i Kielcach. W dużym skrócie chodzi o remont, przeniesienie urządzeń lub zabudowę nowych urządzeń srk (a także, w niektórych wypadkach, remont budynków) na stacji Różki, na posterunku odstępowym Ruda Wielka, stacji Jastrząb i na stacji Szydłowiec. Zmodernizowany będzie przejazd kolejowy w km 155,043. Zakres prac obejmuje także zabudowę urządzeń elektrycznego ogrzewania rozjazdów na stacji Jastrząb.

Szacunkowa wartość zamówienia netto oszacowana została na 15,3 mln zł. Kryteria udzielenia zamówienia to: cena (60%), termin wykonania (20%), okres gwarancji (20%). Termin składania ofert upłynie 1 sierpnia 2018.

22 czerwca Ministerstwo Infrastruktury poinformowało o realizacji kolejnego etapu projektu, związanego z modernizacją linii 8, na odcinku między Warką a Radomiem. Można o tym przeczytać tutaj.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony