Partnerzy serwisu:

PKP Intercity zaprasza na muzyczną podróż

inf. prasowa 16.08.2017 836

PKP Intercity zaprasza na muzyczną podróż
Fot. PKP Intercity
W tym roku Radiowa Jedynka wyruszyła w 46. edycję trasy „Lata z Radiem”. Imprezom muzycznym na południu Polski towarzyszy PKP Intercity, uatrakcyjniając wydarzenia specjalnymi, rodzinnymi strefami. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni przewoźnik przygotował dla uczestników liczne atrakcje, w tym pamiątkowe pocztówki z wakacji.
W najbliższą sobotę, 19 sierpnia, w godz. od 16:00 do 23:00 przewoźnik zapewni kolejowe wrażenia uczestnikom koncertu w Rabce-Zdroju. Rodzice wspólnie z dziećmi będą mogli wziąć udział w proekologicznych warsztatach tworzenia instrumentów muzycznych z łatwo dostępnych materiałów recyklingowych. Dla miłośników podróżowania zaplanowano specjalny quiz wiedzy o PKP Intercity, który przybliży informacje o ofercie przewoźnika. Dodatkowo każdy będzie mógł wykonać pamiątkowe zdjęcie z muzycznym motywem. Na najmłodszych czeka także moc atrakcji: balonowe zoo, malowanie twarzy czy tworzenie koralikowych bransoletek. Odwiedzający strefę PKP Intercity będą mogli skosztować polskich jabłek, a także otrzymają wyjątkowe upominki.

Osoby, które planują wyjazd na koncert „Lata z Radiem” do Rabki-Zdroju mogą skorzystać z atrakcyjnego biletu „Razem w Polskę”. Jest to oferta, która umożliwia nieograniczoną liczbę weekendowych podróży pociągami PKP Intercity oraz PolRegio. Bilet obowiązuje od piątku od godz. 19:00 do poniedziałku do godz. 6:00 i jest dostępny w dwóch wersjach. Opcja Razem w Polskę Standard za 109 zł jest ważna w drugiej klasie pociągów TLK i IC oraz w pociągach uruchamianych przez PolRegio. Natomiast z biletem Razem w Polskę Komfort za 189 zł można podróżować w wagonach drugiej klasy wszystkich krajowych pociągów PKP Intercity (EIP, EIC, IC i TLK) oraz PolRegio (R, IR).

Udając się do Rabki-Zdroju warto wybrać przejazd np. z Warszawy do Krakowa na pokładach składów PKP Intercity, a następnie przesiąść się w pociąg PolRegio. Wszystkie informacje na temat rozkładu jazdy PKP Intercity czy ofert przewoźnika można znaleźć na stronie intercity.pl, na dworcach oraz pod numerem Infolinii 703 200 200 (opłata za minutę połączenia 1,29 zł brutto, usługę świadczy PKP Intercity S.A.).

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony