Partnerzy serwisu:

PKP Intercity zamawia automaty do przekąsek i napojów. Będą w wagonach Combo

Michał Szymajda 30.05.2022 5,5k

PKP Intercity zamawia automaty do przekąsek i napojów. Będą w wagonach Combo
Automat vendingowy w pociągu Kolei LitewskichFot. ms
Po wielu miesiącach przygotowań PKP Intercity rozpisało wreszcie przetarg na dostawę automatów z przekąskami i napojami. Na początek nie będzie ich wiele.
Zamówienie obejmuje dostawę łącznie 30 sztuk automatów, które zostaną zamontowane w wagonach Combo w parach. Oznacza to, że w 15 wagonach obok siebie stanie maszyna dystrybucyjna na napoje zimne i przekąski oraz maszyna do napojów ciepłych. PKP Intercity zamówi też usługę ich serwisowania przez 48 miesięcy.

PKP ma jednak znacznie więcej wagonów Combo oraz innego taboru, gdzie wydzielone zostało miejsce na montaż takich maszyn. Dlatego istnieje opcja zwiększenia liczby dostarczonych automatów vendingowych oraz przedłużenia okresu świadczenia usług serwisowych. Swoim zakresem będzie obejmować możliwość dostawy kolejnych 118 szt. automatów, po 59 dwóch typów wcześniej wspomnianych, do montażu w 45 wagonach osobowych typu Combo oraz 14 ED74 (cztery wkrótce znajdą się na torach, o czym piszemy tutaj). Ostrożność PKP Intercity jest wskazana, do tej pory jedynie Koleje Śląskie przez krótki czas korzystały w pociągach z takich urządzeń.

Oferty można składać do 27 czerwca. Kryterium wyboru oferty jest cena. Wcześniej PKP Intercity badało rynek, aby lepiej móc zdefiniować swoje potrzeby. Zarówno w wagonach Combo, jak i ED74 istnieje przestrzeń pozostawiona na automaty sprzedażowe. Co zaznaczali ich producenci – muszą to być jednak dość niestandardowe urządzenia, odporne na wstrząsy, z możliwością uiszczenia opłaty za produkt nawet tam, gdzie często nie ma zasięgu sieci GSM czy internetu.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony