Partnerzy serwisu:

PKP Intercity z nową ofertą na przejazdy do Budapesztu

Witold Urbanowicz 19.06.2017 9,5k

PKP Intercity z nową ofertą na przejazdy do Budapesztu
fot. Bartłomiej Banaszek
PKP Intercity zachęca do podróżowania do Budapesztu. Dzięki ofercie Budapest Specjal przejazd „tam i z powrotem” do stolicy Węgier ma kosztować od 39 euro. Co ważne, oferta jest nielimitowana, a bilety są ważne przez cały miesiąc od daty zakupu bądź wskazanej przez podróżnego.
Oferta Budapest Specjal dla przejazdów w drugiej klasie została wprowadzona 15 czerwca. Pasażerowie na trasie Warszawa – Budapest – Warszawa zapłacą za przejazd 49 euro. Natomiast podróżni wyruszający z Katowic i Krakowa o dziesięć euro mniej. Do tego jednak trzeba doliczyć miejscówkę – 3,50 euro dla składów wyjeżdżających z Polski oraz 3,00 euro dla pociągów kursujących z Węgier.

Przejazd pociągiem może być też korzystny dla rodzin z dziećmi. Ceny biletów dla najmłodszych zaczynają się od 10,40 euro dla połączeń z Warszawy, od 3,90 euro z Krakowa i od 2,60 euro z Katowic (plus opłata za zarezerwowanie miejsca).

Z Warszawy oraz Katowic do stolicy Węgier kursują dwa bezpośrednie pociągi – jeden dzienny oraz jeden nocny (z miejscami do siedzenia, leżenia i sypialnymi). Z Krakowa podróżni mają do dyspozycji natomiast połączenie nocne. Co więcej, oferta jest nielimitowana i można z niej skorzystać także w dniu wyjazdu. Bilety ważne są przez jeden miesiąc, a można je nabyć w krajowych kasach PKP Intercity na 60 dni przed terminem wyjazdu.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony