Partnerzy serwisu:

PKP Intercity wzmacnia pociągi na święta

Redakcja/inf. pras. 23.12.2022 2,4k

PKP Intercity wzmacnia pociągi na święta
fot. PKP Intecity
Średnio 400 pociągów stałego kursowania, ponad kilkadziesiąt składów wzmocnionych dodatkowymi wagonami oraz informatorzy mobilni udzielający wsparcia pasażerom na największych dworcach. PKP Intercity zachęca podróżnych do wcześniejszego planowania podróży i kupowania biletów z wyprzedzeniem.
Przewoźnik zaplanował wzmocnienia kilkudziesięcioma dodatkowymi wagonami, które zapewnią więcej miejsc w składach wyruszających między innymi ze Szczecina, Krakowa, Wrocławia, Warszawy, Poznania czy Gdyni, które pojadą do innych dużych miast lub popularnych ośrodków turystycznych. Na podstawie prowadzonych na bieżąco analiz frekwencji, PKP Intercity będzie w miarę możliwości wzmacniać kolejne pociągi dodatkowymi wagonami, gdy zaobserwuje zwiększone zainteresowanie danym połączeniem i tam, gdzie będzie to możliwe.

Pasażerowie, którzy planują rodzinne podróże mogą skorzystać z oferty dla małych grup – Taniej z Bliskimi. Aby z niej skorzystać wystarczy podróżować w grupie od 2 do 6 osób – wszyscy jej członkowie otrzymują wtedy 30% zniżki od bazowych cen biletów. Co ważne, oferta łączy się z ulgami ustawowymi i obowiązuje w pociągach kategorii TLK oraz IC w relacjach krajowych. Warto pamiętać, że bilety należy kupić najpóźniej 1 dzień przed wyjazdem.

Okres Świat Bożego Narodzenia wiąże się ze zwiększonym zainteresowaniem podróżami po kraju. Warto wcześniej planować podróż i zakup biletów, nie zostawiając tego na ostatnią chwilę. Jeśli nie możemy kupić biletu wcześniej, warto sprawdzić mniej popularne połączenia.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony