Partnerzy serwisu:

PKP Intercity w nowym miniserialu TVP2

Michał Szymajda 04.06.2018 4k

PKP Intercity w nowym miniserialu TVP2
Fot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
Głównymi bohaterami miniserialu, podobnie jak wizerunkowej kampanii „Tysiące powodów do podróżowania” są 7-letni Filip i jego tata, którzy wspólnie podróżują pociągiem PKP Intercity. W czasie podróży w różne regiony Polski spotykają nietuzinkowych pasażerów, m.in. aktorkę, z którą ćwiczą tekst, młodych ludzi jadących na festiwal muzyczny do Gdyni czy magika prezentującego im różne sztuczki. W rolę taty ponownie wcielił się aktor filmowy i serialowy, Michał Czernecki, a Filipa zagrał Franek Kalinowski. W miniserialu pojawią się inni znani aktorzy, m.in. Łukasz Garlicki, Anna Ilczuk i Elżbieta Jarosik.
– Celem kampanii jest podkreślenie wygody podróżowania najnowszymi pociągami PKP Intercity oraz pokazanie możliwości różnorodnego spędzania czasu w trakcie podróży – informuje PKP Intercity.

Realizacja miniserialu jest częścią kampanii wizerunkowej, która ma na celu pokazanie, że pociąg jest wygodnym środkiem transportu. Poprzez nową platformę komunikacji PKP Intercity chce pokazać, że podroż może być nie tylko przemieszczaniem się z jednego miasta do drugiego, ale również ciekawą przygodą i dobrą okazją do tego, aby zrelaksować się, miło spędzić czas z rodziną czy nawiązać relacje.

– Kampania reklamowa PKP Intercity ruszyła w maju br. Obejmowała spoty telewizyjne i radiowe, OOH, działania digital oraz wykorzystanie nośników własnych PKP Intercity. Kolejne działania w ramach nowej platformy „Tysiące powodów do podróżowania” będą kontynuowane jesienią tego roku – poinformowała Agnieszka Serbeńska, rzecznik prasowy PKP Intercity.

PKP Intercity zapytaliśmy o koszty kampanii realizowanej za pośrednictwem TVP. 

– Miniserial jest dziełem TVP, nie jest naszą kampanią. W związku z tym nie możemy podać budżetu przeznaczonego na realizację projektu. W odcinkach zostało umieszczone lokowanie produktu PKP Intercity. Wyemitowanych zostanie 6 odcinków, w każdym z nich ojciec z synem spotykają w pociągach PKP Intercity interesujących współpasażerów – dowiedzieliśmy się od Agnieszki Serbeńskiej.

Pierwszy odcinek serialu można obejrzeć tutaj
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony