Partnerzy serwisu:

PKP Intercity szuka wykonawców napraw okresowych lokomotyw EP09

Michał Szymajda 25.04.2016 414

PKP Intercity szuka wykonawców napraw okresowych lokomotyw EP09
PKP Intercity szuka wykonawców napraw okresowych lokomotyw EP09Fot. rynek-kolejowy.pl
PKP Intercity przekaże do naprawy poziomu P4 27 lokomotyw elektrycznych EP09 z 46 posiadanych. 28. sztuka przejdzie naprawę poawaryjną.
Przetarg na prace na poziomie P4 podzielono na trzy zadania. W każdym z nich chodzi o naprawę 9 lokomotyw. Na każde zadanie oferty można składać osobno. W ten sposób PKP Intercity chce zdywersyfikować listę dostawców prac i szybciej odebrać pojazdy od wykonawcy robót. Przewoźnik wymaga udzielenia pisemnej gwarancji jakości na wykonaną usługę na okres nie krótszy niż 21 miesięcy.

Oferty będą oceniane z uwzględnieniem kryterium ceny (70%) i terminu wykonania naprawy każdej z lokomotyw (20%) i gwarancji (10%). Koperty z ofertami można składać do 30 maja 2015.

Wykonawca musi posiadać wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonania zamówienia. PKP Intercity uzna, że wykonawca spełnia ten warunek, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, należycie wykonał naprawę 4 lokomotyw elektrycznych. Wymagany termin wykonania zamówienia w każdej części przedmiotu zamówienia wynosi 24 miesiące od dnia zawarcia umowy. Oznacza to, że lokomotywy przystosowane do prowadzenia pociągów pasażerskich z prędkością 160 km/h będą wysyłane na naprawy P4 partiami. Naprawy nie powinny więc prowadzić do sytuacji, w których do pociągów EIC, IC i najszybszych TLK zabraknie szybkich lokomotyw.

Ponadto PKP Intercity poszukuje wykonawcy naprawy poawaryjnej i naprawy poziomu P4 lokomotywy EP09-039. Na to zadanie przygotowano osobny przetarg, oferty w nim można składać do 27 kwietnia.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przetargi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony