Partnerzy serwisu:

PKP Intercity szuka wykonawcy naprawy kolejnych wagonów

lk, Rynek Kolejowy 09.03.2016 243

PKP Intercity szuka wykonawcy naprawy kolejnych wagonów
fot. RK
PKP Intercity ogłosiło przetarg na wykonanie napraw okresowych na 4. poziomie utrzymania 112 wagonów osobowych. To kolejny przetarg na naprawę wagonów tego przewoźnika.
To kolejny przetarg na naprawę wagonów w tym roku. Poprzedni ogłoszono w lutym i było to powtórzenie nierozstrzygniętego wcześniej przetargu, o czym pisaliśmy tutaj.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie napraw na 4. poziomie utrzymania (napraw rewizyjnych) 112 wagonów osobowych, w tym: 60 wagonów osobowych typu 111A, 30 wagonów osobowych typu 112A, 4 wagonów osobowych typu 113A i 18 wagonów osobowych typu 113Aa. O wyborze wykonawcy zadecydują kryterium najniższej ceny (80% wagi oceny) i czas gwarancji (20% oceny).

W tym roku PKP Intercity chce oddać do napraw i modernizacji aż 400 wagonów. Większa ich liczba będzie potrzebna przewoźnikowi m.in. w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży, które pod koniec lipca odbędą się w Krakowie.

Już 16-17 marca w Warszawie kolejna edycja Europejskiego Forum Taborowego. Jak co roku, konferencja podejmie tematykę zakupów i modernizacji taboru kolejowego w państwach Europy Środkowo-Wschodniej. To już trzecia edycja największej i najbardziej prestiżowej konferencji w regionie, poświęconej wielowątkowej dyskusji na temat stanu obecnego i przyszłości branży dostawców kompletnych pojazdów szynowych, producentów komponentów i podzespołów, poddostawców, dostawców usług i urządzeń służących utrzymaniu taboru kolejowego.

Więcej informacji na temat wydarzenia - program i możliwość rejestracji

PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony