Partnerzy serwisu:

PKP Intercity szuka ochrony do swoich pociągów

Martyn Janduła 18.11.2016 1,5k

PKP Intercity szuka ochrony do swoich pociągów
Fot. PKP Intercity
PKP Intercity, przewoźnik obsługujący dalekobieżne połączenia krajowe i międzynarodowe, rozpisał przetarg, w którym poszukuje ochrony w sumie na 11 trasach. Umowa ma dotyczyć całego 2017 roku i obejmować konkretne relacje.
Przedmiotem zamówienia PKP Intercity jest świadczenie usługi ochrony fizycznej przejazdów wybranych pociągów przewoźnika. Realizacja zamówienia dotyczy okresu od 1 stycznia 2017 r. do 31 grudnia 2017 r.

Jak wskazuje PKP Intercity, codziennej ochronie podlegać będzie 6 wskazanych połączeń kolejowych, tj. 12 składów pociągów w przewidywanym okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2017 r. oraz dodatkowo w okresie od 15 czerwca do 31 sierpnia 2017 r. – 5 połączeń kolejowych, tj. 10 składów pociągów.

Na każdym z połączeń kolejowych zamawiający przewiduje świadczenie przedmiotu zamówienia przez średnio 10 roboczogodzin, wliczając czas przesiadki na pociąg powrotny. Dla wskazanych 6 połączeń kolejowych zamawiający szuka ochrony dla pociągów, które będą rozpoczynać i kończyć podróż z Warszawy – 2 połączenia, Gdyni – 2 połączenia, Krakowa – 1 połączenie oraz Katowic – jedno połączenie.

Z kolei w okresie wakacyjnym PKP Intercity wytypowało do ochrony 5 połączeń kolejowych, czyli po jednym dla Gdyni, Warszawy, Poznania oraz dwa połączenia dla Krakowa.

Oferty powinny być złożone w terminie do 2 grudnia 2016 r. do godziny 10:00. Ocena ofert w postępowaniu będzie dokonana wyłącznie pod względem ceny, która stanowi 100% wagi. Umowa zawarta zostanie w terminie nie krótszym niż 10 dni od dnia przesłania zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony