Partnerzy serwisu:

PKP Intercity sprzedaje swoje pojazdy na portalu OLX

Michał Szymajda 10.07.2018 14,2k

PKP Intercity sprzedaje swoje pojazdy na portalu OLX
Żuraw EDKFot. PKP Intercity
PKP Intercity chce sprzedać dwa akumulatorowe ciągniki szynowe oraz dźwig kolejowy EDK 80/1. Ogłoszenie jest także... na portalu OLX.
Przedmiotem sprzedaży są dwa szynowe ciągniki akumulatorowe EL16, z których pierwszy wyprodukowano w 1983 r., a drugi w 1989 r. Oba są już wyłączone z eksploatacji. Wcześniej służyły do przeciągania taboru kolejowego w obrębie hal i na bocznicy spółki (cena wywoławcza każdego z nich to 9600 zł).

Spółka na sprzedaż wystawiła także żurawia kolejowego EDK 80/1, wyprodukowanego w 1966 r. PKP Intercity eksploatowała urządzenie do końca roku 2014, obecnie jest wyłączony z eksploatacji (cena wywoławcza – 48000 zł).

Bardzo ciekawe jest to, że PKP Intercity umieściło ogłoszenia o sprzedaży nie tylko na swojej stronie, lecz również na popularnym portalu ogłoszeniowym OLX.

– Ogłoszenia publikujemy na stronie intercity.pl i w darmowych publikatorach internetowych, jakim jest OLX. Chodzi o to, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców – komentuje biuro prasowe PKP Intercity.

Ogłoszenie o sprzedaży ciągników szynowych i żurawia kolejowego jest dostępne pod tym linkiem.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony