Partnerzy serwisu:

PKP Intercity sprzeda 66 wagonów

Michał Szymajda 26.01.2016 844

PKP Intercity sprzeda 66 wagonów
PKP Intercity szuka chętnych na 66 wagonów wyłączonych z eksploatacjiFot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
PKP Intercity chce sprzedać 66 wagonów pasażerskich, które obecnie nie mają zatrudnienia w spółce i są zbędne w jej zasobach. Chętne do zakupu będą zapewne firmy utylizujące tabor.
Wśród wagonów wystawionych na sprzedaż znajdują się głównie popularne wagony z miejscami do siedzenia klasy pierwszej i drugiej typów 111a i 112a. Są także wagony z miejscami do leżenia typu 110Ac oraz kilka innych pojazdów.

Wagony znajdują się w kilku lokalizacjach: w Gdyni, Katowicach, Krakowie Bieżanowie i Prokocimiu, w Nowym Sączu, Świnoujściu, we Wrocławiu i na warszawskim Grochowie oraz po kilka sztuk w innych lokalizacjach. Wyprodukowano je pomiędzy rokiem 1970 a 1985. Obecnie nie nadają się do ruchu liniowego ze względu na stan techniczny.

Kryterium wyboru oferty w każdym z 66 zadań, na które podzielono ofertę stosownie do liczby wagonów, będzie wyłącznie zaoferowana cena. Kupujący wagony dokona odbioru taboru z miejsca postoju i przewiezie go do miejsca przeznaczenia na własny koszt.

Sprzedaż wagonów będzie odbywała się w trybie licytacji. Termin przesyłania wniosków o dopuszczenie do licytacji upłynie 1 lutego 2016.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przetargi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony