Partnerzy serwisu:

PKP Intercity przebuduje zaplecze obsługowe w Poznaniu

Michał Szymajda 13.04.2016 436

PKP Intercity przebuduje zaplecze obsługowe w Poznaniu
PKP Intercity przebuduje zaplecze obsługowe w Poznaniu GłównymFot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
PKP Intercity przygotowuje się do przebudowy zaplecza obsługowego w Poznaniu Głównym. Obecnie szuka wykonawcy koncepcji budowy i oceny oddziaływania na środowisko wraz z programem funkcjonalno-użytkowym dla inwestycji.
Zaplecze obsługowe w Poznaniu ma mieć możliwość obsługi składów wagonowych, elektrycznych zespołów trakcyjnych i lokomotyw, zarówno elektrycznych jak i spalinowych. Po wykonaniu prac zaplecze ma umożliwić czyszczenie wewnętrzne i zewnętrzne taboru, jego wodowanie, opróżnianie zbiorników z fekaliami, zasilanie w energię elektryczną w celu podtrzymania odpowiedniej temperatury wewnątrz pojazdów oraz testowanie urządzeń pneumatycznych. Ma też pozwolić na przeprowadzanie przeglądów międzypociągowych i drobnych napraw.

Wykonawca, który podejmie się prac, ma wykonać inwentaryzację terenu i przedstawić możliwości wykorzystania istniejącej infrastruktury i jej ocenę. Przedstawi też możliwości jej przebudowy i sporządzi plan realizacji inwestycji i plan jej finansowania. Dla zamawiającego istotne będzie także przygotowanie wpływu oddziaływania na środowisko zamierzonej inwestycji.

PKP Intercity zaprasza zainteresowane podmioty do składania ofert na wyżej wymienione zadanie do 25 kwietnia. Wybrany wykonawca będzie miał 12 miesięcy na opracowanie przedmiotowej dokumentacji.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przetargi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony