Partnerzy serwisu:

PKP Intercity otworzy sklep z gadżetami?

Jakub Madrjas 29.07.2021 7k

PKP Intercity otworzy sklep z gadżetami?
fot. RK
Narodowy przewoźnik kolejowy być może wkrótce otworzy sklep z własnymi gadżetami. Na platformie przetargowej pojawiło się zapytanie o obsługę techniczną takiego procesu.
W zapytaniu o informację (RFI), które opublikowało PKP Intercity czytamy, że przewoźnik planuje wdrożenie “pilotażowego projektu związanego ze sprzedażą gadżetów promocyjnych PKP Intercity”. Operator chce uzyskać informację z rynku na temat dostarczenia usługi logistyczno-magazynowej tzw. „fulfillment”. Miałaby ona kompleksowo rozwiązywać kwestię związaną z magazynowaniem, konfekcjonowaniem wysyłek zgodnie z zamówieniem klientów, obsługę zwrotów i reklamacji klientów.

– W związku z planami dotyczącymi uruchomienia sprzedaży gadżetów PKP Intercity prowadzone jest rozeznanie rynku w tym zakresie. Więcej szczegółów będziemy mogli podać po zakończeniu wszystkich procesów i postępowań związanych z tym przedsięwzięciem – poinformowała “Rynek Kolejowy” rzeczniczka PKP Intercity Katarzyna Grzduk.

Jak czytamy w specyfikacji, przewoźnik chce się dowiedzieć czy istnieje możliwość zakupu takich usług, realizujących zamówienia spływające ze sklepu internetowego PKP IC, obsługę procesu zwrotów, reklamacji i całości obsługi posprzedażowej, a także określenia szacunkowych cen takich usług. Zamawiający nie wyklucza przeprowadzenia kolejnego etapu, który będzie miał formę spotkań.

W postępowaniu (które nie obliguje samo sobie do wszczęcia postępowania) PKP Intercity prosi żeby założyć jednorazowe przyjęcie na magazyn europalet z kartonami z gadżetami w ilości ok. 20 000 sztuk. Liczbę rodzajów gadżetów na potrzeby określono na 25, wymieniając kubek ceramiczny, koszulkę, termos, kubek termiczny, torbę bawełnianą, bluzę z kapturem i smycz.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony