Partnerzy serwisu:

PKP Intercity ogrodzi bocznicę na warszawskim Grochowie

Martyn Janduła 08.05.2017 1,1k

PKP Intercity ogrodzi bocznicę na warszawskim Grochowie
Tory odstawcze PKP Intercity na terenie stacji postojowej Warszawa Grochówfot. Muri CC BY-SA 4.0
PKP Intercity w formie zapytania ofertowego poszukuje wykonawcy, który wykona prace związane z ogrodzeniem bocznicy kolejowej na warszawskim Grochowie. Kryterium wyboru ofert jest cena.
Przedmiotem zamówienia PKP Intercity jest budowa ogrodzenia bocznicy kolejowej Warszawa Grochów przy ul. Chłopickiego 53. Postępowanie prowadzone jest w formie zapytania ofertowego dp 17 maja 2017 roku do godz. 12. Oferent zobowiązany jest do odbycia wizji lokalnej, w celu dokładnego zapoznania się z przedmiotem zamówienia.

Budowa ogrodzenia ma być wykonana w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia protokolarnego przekazania terenu budowy. Wadium w tym zamówieniu wynosi 5 tys. zł, zaś cena stanowi jedyne kryterium wyboru oferty.

Teren , na którym ma się znaleźć ogrodzenie położony jest pomiędzy torami kolejowymi, porośnięty jest trawą, miejscami zaroślami wymagającymi usunięcia. Projektowane ogrodzenie wykonane będzie z paneli siatkowych , mocowanych do słupków stalowych posadowionych na fundamentach betonowych wylewanych na miejscu . W ogrodzeniu znajdą się 2 bramy otwieralne i 1 przesuwna oraz 3 furtki o wymiarach 100 x 150 cm. Przed rozpoczęciem wykonywania ogrodzenia wykonawca najpierw usunie gruz, zarośla i samosiejki rosnące na trasie jego przebiegu oraz zniweluje teren na odcinku ok. 100 m. Łącznie, suma długości ogrodzenia wyniesie ok. 900 metrów i składać się będzie z 336 szt. standardowych paneli i 16 szt. o niepełnej długości oraz ok. 343 szt. słupków.

Przypomnijmy, że niedawno przewoźnik zakończył inne postępowanie przetargowe dotyczące bocznicy na Grochowie. Wybrany wykonawca będzie miał za zdanie wymienić rozjazd kolejowy krzyżowy podwójny. Więcej tutaj.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony