Partnerzy serwisu:

PKP Intercity obniża ceny biletów na Pomorzu

Michał Szymajda 15.11.2016 365

PKP Intercity obniża ceny biletów na Pomorzu
PKP Intercity obniża ceny biletów na PomorzuFot. Romuald Stolnicki
Wraz z nowym rozkładem jazdy PKP Intercity zwiększy się liczba połączeń realizowanych pociągami kategorii TLK i IC. Ponadto, na kilku odcinkach tras na Pomorzu, przewoźnik wprowadzi promocję „Bilet Taniomiastowy”, który ma przyciągnąć klientów do kolei.
PKP Intercity poinformowało na konferencji prasowej o tym, że od 11 grudnia wzrośnie liczba połączeń realizowanych w kategoriach TLK i IC. Będzie ich aż o 32 więcej. Obszerny materiał na ten temat publikujemy tutaj.
Okazuje się, że przewoźnik chce przyciągnąć pasażerów nie tylko przez wzrost liczby swoich najtańszych połączeń, ale także poprzez promocje cenowe, przynajmniej na Pomorzu.

– Nowy rozkład jazdy to także nowe relacje w ofercie „Bilet Taniomiastowy”. Nasi pasażerowie zapłacą mniej za podróż pociągami ekonomicznej kategorii na trasach: Trójmiasto – Szczecin, Trójmiasto – Koszalin, oraz Koszalin – Szczecin – poinformowało „RK” biuro prasowe PKP Intercity.

Jak zmienią się ceny biletów? W stosunku do oferty bazowej (cena normalnego biletu na przejazd kupionego w dniu odjazdu pociągu) na trasach z Gdańska do Koszalina cena spadnie z 47 zł do 29,90. Za przejazd z Koszalina do Szczecina również zapłacimy 29,90 zł, zamiast dotychczasowych 44, natomiast podróż przez całe Pomorze na trasie ze Szczecina do Trójmiasta stanieje z 65 zł do 53,90. Taryfa specjalna obowiązuje już na trasie do Słupska z Trójmiasta, gdzie za bilet zapłacimy maksymalnie 29,90. Nowy cennik znajduje się już w systemie zakupu biletów na portalu przewoźnika.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Wyniki przewozowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony