Partnerzy serwisu:

PKP Intercity notuje duże zainteresowanie ofertą „Taniej z Bliskimi”

inf. pras., oprac. ms. 12.07.2022 2,1k

PKP Intercity notuje duże zainteresowanie ofertą „Taniej z Bliskimi”
Fot. PKP Intercity
Nowa oferta PKP Intercity dla rodzin i małych grup „Taniej z Bliskimi” już w pierwszych dniach wzbudziła duże zainteresowanie pasażerów – informuje PKP Intercity. Od 1 lipca sprzedało się już ponad 106 tysięcy biletów łącznie dla ponad 280 tys. osób.
Nową ofertę PKP Intercity wprowadziło 1 lipca – zaledwie 11 dni wystarczyło więc, aby sprzedać ponad 106 tys. biletów w ramach Taniej z Bliskimi. Aby skorzystać z oferty, wystarczy podróżować w grupie od 2 do 6 osób – wszyscy jej członkowie otrzymują wtedy 30% zniżki od bazowych cen biletów.

Taniej z Bliskimi obowiązuje w pociągach kategorii TLK oraz IC w relacjach krajowych, a w pociągach ekspresowych – EIC oraz EIP – niezmiennie można korzystać z Biletów Rodzinnych.
Aby skorzystać z oferty, bilety należy kupić najpóźniej 1 dzień przed wyjazdem – z tego powodu w ramach tej promocji nie można zakupić ich u konduktora. Bilety są dostępne na 30 dni przed odjazdem pociągu w kasach biletowych i kanałach online. Oferta łączy się z ulgami ustawowymi, dzięki czemu osoby do nich uprawnione będą podróżować jeszcze taniej.

– Taniej z Bliskimi to przemyślana, solidna i atrakcyjna propozycja tańszych podróży. To także nasz wkład w walkę z inflacją i wysokimi cenami paliw. Bardzo nas cieszy, że wzbudziła tak duże zainteresowanie wśród podróżnych (…). Dobra oferta oraz coraz nowocześniejsze pociągi mogą przyczynić się do tego, że w tym roku na pokładach naszych pociągów przewieziemy największą w historii PKP Intercity liczbę pasażerów – mówi Tomasz Gontarz, członek zarządu PKP Intercity.

Taniej z Bliskimi to kolejna oferta po Promo, która pozwala obniżyć koszty kolejowych podróży. Dzięki wprowadzonej na początku maja do pociągów kategorii TLK i IC ofercie Promo, w sprzedaży pojawiły się bilety w cenach niższych niż do tej pory na mniej popularne połączenia. Możliwość tańszych podróży wpłynęła na rekordowo wysokie zainteresowanie usługami PKP Intercity:

• od początku roku do 30 czerwca PKP Intercity przewiozło 25,4 mln osób;
• w maju z usług PKP Intercity skorzystało 5,26 mln osób, zaś w czerwcu – 5,3 mln;
• rekordowym dniem był 19 czerwca – tylko tego dnia w podróż z PKP Intercity wyruszyło 247 tys. osób.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Wyniki przewozowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony