Partnerzy serwisu:

PKP Intercity: Nasze SM42 naprawi PKP Cargotabor

Michał Szymajda 11.03.2020 8,1k

PKP Intercity: Nasze SM42 naprawi PKP Cargotabor
Fot. Tomasz Matusiak, SM42.pl
Dość ciekawe rozstrzygnięcie znalazł przetarg na wykonanie naprawy poziomu P4 dziesięciu lokomotyw SM42 należących do PKP Intercity. Wykona je inna spółka z Grupy PKP.
Przetarg podzielony był na dwie części: wykonanie naprawy okresowej na 4. poziomie utrzymania sześciu lokomotyw SM42 w ciągu 9 miesięcy w części pierwszej, a w części drugiej – wykonanie takich samych napraw czterech SM42 w takim samym czasie.

Przetarg na wykonanie P4 dziesięciu lokomotyw manewrowych PKP Intercity został rozpisany w połowie października 2019 i dopiero teraz poznaliśmy jego rozstrzygnięcie. Ważną i najlepszą w nim ofertę dla obu zadań złożyło PKP Cargotabor. To spółka córka PKP Cargo zajmująca się utrzymaniem pojazdów. W przetargu Cargotabor miał konkurenta: Tabor Dębica, ale oferta Cargotaboru okazała się, zdaniem komisji konkursowej PKP Intercity, lepsza.

Za wykonanie naprawy w ramach zadania pierwszego Cargotabor otrzyma od PKP Intercity 5.999.959,11 zł brutto, część druga opiewa zaś na 3.999.972,74 zł brutto. Oferta obejmuje 12-miesięczny okres gwarancji na naprawę.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony