Partnerzy serwisu:

PKP Intercity konsultuje rozkład jazdy 2017/2018

inf. prasowa 08.03.2017 2,6k

PKP Intercity konsultuje rozkład jazdy 2017/2018
Flirt przy peronie na stacji Nasielskfot. Michał Szymajda, Rynek Kolejowy
Podróżni przez najbliższy tydzień, od 8 do 15 marca, będą mogli wyrazić swoje zdanie czy przedstawić pomysły na temat projektowanego rozkładu jazdy, który wejdzie w życie w grudniu 2017. Wystarczy wypełnić specjalny formularz on-line.
Choć nowy rozkład jazdy pociągów PKP Intercity obowiązuje dopiero od trzech miesięcy, to przewoźnik już pracuje nad ofertą na sezon 2017/2018, która zostanie wdrożona 10 grudnia 2017 r.

W tym celu przewoźnik przygotował pod linkiem specjalną ankietę, w ramach której każdy z zainteresowanych może wyrazić opinię i zaproponować zmiany. Sugestie mogą odnosić się  np. do godzin lub terminów kursowania pociągów czy nowych połączeń całorocznych lub sezonowych. Ważne jest, aby za punkt odniesienia przyjąć obowiązujący rozkład jazdy.

– Wzorem lat ubiegłych także w bieżącym roku uruchamiamy konsultacje społeczne. Chcemy jak najlepiej dopasować rozkład jazdy do potrzeb pasażerów – mówi Cezary Nowak, rzecznik prasowy PKP Intercity.

Formularz będzie aktywny do 15 marca 2017. W miarę możliwości, po uzgodnieniach z zarządcą infrastruktury (PKP PLK) oraz Ministerstwem Infrastruktury i Budownictwa, nadesłane propozycje zostaną uwzględnione w rozkładzie jazdy, który zostanie wprowadzony w grudniu.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony