Partnerzy serwisu:

PKP Intercity i „Lato z Radiem” – muzyczna pocztówka z wakacji

inf. prasowa 26.07.2017 672

PKP Intercity i „Lato z Radiem” – muzyczna pocztówka z wakacji
Fot. PKP Intercity
Chcesz spędzić weekend pełen muzycznych wrażeń? Wybierz się 29 lipca br. do Katowic na koncert „Lata z Radiem” i odwiedź rodzinną strefę PKP Intercity! W specjalnie przygotowanej przestrzeni na uczestników wydarzenia będzie czekać moc kolejowych wrażeń, w tym pamiątkowe zdjęcia z muzycznym motywem.
Koncertowe emocje z koleją w tle

Partnerem tegorocznej, 46. edycji trasy koncertowej „Lata z Radiem” jest PKP Intercity. Z tej okazji w najbliższą sobotę w Katowicach przewoźnik przygotował strefę pełną atrakcji. Rodziny z dziećmi będą mogły wziąć udział w proekologicznych warsztatach tworzenia instrumentów muzycznych z łatwo dostępnych materiałów recyklingowych. Dla miłośników podróżowania zaplanowano specjalny quiz wiedzy o PKP Intercity, który przybliży informacje o ofercie przewoźnika. Dodatkowo, każdy będzie mógł wykonać pamiątkowe zdjęcie z muzycznym motywem. Na najmłodszych czeka także moc wrażeń: balonowe zoo, malowanie twarzy czy tworzenie koralikowych bransoletek. Odwiedzający strefę PKP Intercity będą mogli skosztować polskich jabłek, a także otrzymają specjalne upominki.

Pendolino czy Flirt?

Osoby, które planują wyjazd na koncert „Lata z Radiem” mogą wybrać podróż m.in. na pokładach nowoczesnych pociągów Pendolino czy Flirt. Składy Express InterCity Premium kursują do Katowic z Gdańska, Warszawy czy Bielska-Białej. Natomiast podróżując z Trójmiasta, Szczecina czy Łodzi można skorzystać z przejazdu składami Flirt. Wszystkie informacje na temat rozkładu jazdy PKP Intercity czy o ofertach przewoźnika można znaleźć na stronie intercity.pl, na dworcach oraz pod numerem Infolinii 19 757 lub 703 200 200 (opłata za minutę połączenia 1,29 zł brutto, usługę świadczy PKP Intercity S.A.).

Wakacyjne „Lato z Radiem”

W tym roku Program I Polskiego Radia już po raz 46. wyruszył w trasę koncertową „Lata z Radiem” pod hasłem „Jedynka. #Twój Radioprzyjaciel”. W trakcie tegorocznej edycji zaplanowano 20 koncertów z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W najbliższą sobotę w Katowicach wystąpią m.in. Zakopower czy Małgorzata Ostrowska. Trasie „Lata z Radiem” na południu Polski będzie towarzyszyło PKP Intercity, uatrakcyjniając imprezę specjalnymi, rodzinnymi strefami – 29 lipca w Katowicach oraz 19 sierpnia w Rabce Zdroju.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony