Partnerzy serwisu:

PKP Intercity: Flirty przejechały już 2 mln kilometrów

PKP Intercity 13.04.2016 151

PKP Intercity: Flirty przejechały już 2 mln kilometrów
Flirty w PKP Intercity przejechały już 2 mln kilometrówFot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
Po blisko 4 miesiącach kursowania w barwach PKP Intercity, składy Flirt3 przejechały 2 mln kilometrów. Na pokładach nowoczesnych pociągów podróżowało już 850 tys. pasażerów. Największą popularnością cieszy się trasa Olsztyn – Warszawa.
Każdego dnia 16 składów Flirt obsługuje 32 połączenia kategorii InterCity, a 4 zasila rezerwę przewoźnika. W ciągu 4 miesięcy od uruchomienia składy przejechały już 2 mln kilometrów i przewiozły 850 tys. pasażerów. Dotychczas największą popularnością cieszyły się połączenia pomiędzy Warszawą a Olsztynem, Bydgoszczą oraz Toruniem.

– Pociągi Flirt zapewniają komfortową podróż w dobrej cenie. Na pokładzie nowoczesnych pojazdów znajduje się wiele udogodnień dla pasażerów, takich jak wygodne fotele, gniazdka elektryczne czy indywidualne oświetlenie. Cały skład jest klimatyzowany, a do dyspozycji pasażerów jest bezprzewodowa sieć Wi-Fi. Dodatkowo pojazdy zostały przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi czy podróżnych o ograniczonej mobilności ruchowej. W składach zamontowano windę ułatwiającą osobom na wózkach wjazd na pokład pociągu, a także specjalne uchwyty do przewozu rowerów i nart – informuje biuro prasowe PKP Intercity.

Z informacji uzyskanych przez "Rynek Kolejowy" wynika, że Flirty we flocie PKP Intercity są też niemal bezawaryjne. Więcej na temat statystyk dostępności prowadzony przez PKP Intercity piszemy TUTAJ.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
STADLER
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony