Partnerzy serwisu:

PKP Intercity chce zmodernizować swój symulator

Michał Szymajda 12.04.2022 2,3k

PKP Intercity chce zmodernizować swój symulator
Fot. PKP Intercity
PKP Intercity sprawdza, co może mu zaoferować rynek w kwestii modernizacji i rozbudowy posiadanego symulatora jazdy lokomotywą.
Spółka zajmująca się przewozami dalekobieżnymi przygotowała ogłoszenie, w którym zachęca producentów symulatorów do przedstawienia propozycji tego, jak można zmodernizować i rozbudować posiadany przez PKP Intercity symulator. W etapie pierwszym spółka oczekuje określenia zakresu i sposobu działania (np. naprawa, modernizacja, wymiana poszczególnych elementów składowych) niezbędnego do przystosowania symulatora do oczekiwań. W etapie drugim potencjalni dostawcy mają określić koszty symulatora, zgodnie ze wskazanym przez PKP IC zakresem prac.

Spółka oczekuje, że w konsultacjach wezmą udział producenci z doświadczeniem. „wymagane jest przedstawienie informacji (…) o wykonaniu minimum dwóch projektów, obejmujących swoim zakresem budowę, rozbudowę lub modernizację symulatora pojazdów trakcyjnych na platformie ruchomej o sześciu stopniach swobody” – czytamy.

Posiadany przez PKP Intercity symulator składa się ze stanowiska dla instruktora wraz z serwerownią, platformy ruchomej o sześciu stopniach swobody, kabiny elektrowozu EP09 i EU44. Ze względu na posiadanie jednej platformy wykorzystywana jest wyłącznie jedna kabina. Symulator jest w PKP Intercity od 2014 roku, szkolenia na nim zaczęły się wiosną 2015 roku. Zlokalizowany jest na zapleczu technicznym PKP Intercity na warszawskiej Olszynce Grochowskiej.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony