Partnerzy serwisu:

PKP Intercity chce wydzierżawić lokomotywy spalinowe

Jakub Madrjas 20.04.2021 10,3k

PKP Intercity chce wydzierżawić lokomotywy spalinowe
Fot. jarząbek019, SM42.pl
PKP Intercity ogłosiło zapytanie ofertowe dotyczące dzierżawy lokomotyw spalinowych SM42/SU42.
Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa dwóch lokomotyw spalinowych SM42/SU42 z opcją na kolejną sztukę. Lokomotywy mają zostać wynajęte na pięć miesięcy od dnia podpisania umowy. W przypadku skorzystania przez PKP IC z prawa opcji, dodatkowa lokomotywa będzie dzierżawiona w okresie od 18 czerwca 2021 r. do 5 września 2021 r. Przewoźnik zakłada, że w okresie dzierżawy przebieg każdej z lokomotyw wyniesie do 25 000 km, przy czym przebieg Lokomotywy objętej prawem opcji wyniesie do 12 500 km.

Postępowanie będzie dwuetapowe. Do II etapu – licytacji elektronicznej ceny wynajmu - zaproszeni zostaną tylko ci oferenci, którzy spełnią wymagania i przedstawią oferty niepodlegające odrzuceniu zarówno w części formalno-merytorycznej jak i handlowej.

Termin składania ofert upływa w dniu 28 kwietnia. To drugie postępowanie w tej sprawie – pierwsze zostało unieważnione ze względu na zbyt wysokie oferty względem budżetu zamawiającego. Przypomnijmy, że PKP Intercity od dłuższego czasu boryka się z problemem braku sprawnych lokomotyw spalinowych, gotowych do prowadzenia pociągów po niezelektryfikowanych szlakach.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przetargi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony