Partnerzy serwisu:

PKP Intercity chce kupić tablety dla maszynistów i rewidentów

Michał Szymajda 07.06.2016 374

PKP Intercity chce kupić tablety dla maszynistów i rewidentów
PKP Intercity chce kupić tablety dla maszynistów i rewidentówFot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
Przewoźnik ogłosił dialog techniczny przed udzieleniem zamówienia na zakup tabletów, z których korzystać będą pracownicy PKP Intercity. Urządzenia mają pomóc im w codziennej pracy.
W pierwszej części zamówienia PKP Intercity chce kupić 1515 urządzeń dla prowadzących lokomotywy i elektryczne zespoły trakcyjne. Mają to być „tablety konsumenckie”, które obsługiwać będą aplikację „teczka maszynisty”. W drugiej części zamówienia PKP Intercity zgłasza chęć zakupu 516 tabletów przemysłowych, których używać mają rewidenci odpowiadający za wprowadzanie taboru PKP Intercity do ruchu.

Zanim przewoźnik kupi urządzenia chce oszacować możliwości rynku. Porówna więc koszty serwisu i sprawdzi ile trwać będzie dostawa urządzeń. Wnioski o dopuszczenie do dialogu technicznego można składać do 13 czerwca.

Według poprzednich zapowiedzi PKP Intercity, wkrótce powinien być gotowy nowy system informatyczny i działać internet w najszybszych pociągach przewoźnika – Pendolino. Na połowę roku określano również wprowadzenie nowej strony internetowej, zawierającej nowe rozwiązania informatyczne, takie jak koszyk zakupów, czy możliwość nabycia biletów z przesiadką w cenie, która obecnie dostępna jest jedynie w kasach biletowych.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Inwestycje liniowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony