Partnerzy serwisu:

PKP Intercity będzie uczyć angielskiego ponad 200 pracowników

Michał Szymajda 09.08.2019 3,8k

PKP Intercity będzie uczyć angielskiego ponad 200 pracowników
Fot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
PKP Intercity poprawi umiejętności językowe pracowników, którzy na co dzień mają do czynienia z klientami. To bardzo dobry krok przewoźnika.
Firma, która zostanie wybrana w drodze przetargu, najpierw sprawdzi umiejętności językowe pracowników kas biletowych PKP Intercity, a później przeprowadzi szkolenia, zarówno stacjonarne, jak i przez internet. Nauką angielskiego ma być objętych około 210 osób, głównie kasjerów. Nie ma jednak obowiązku uczestnictwa w nich.

Przewiduje się, iż w trakcie realizacji kursów zapotrzebowanie na grupy może ulec zmianie. W uwagi na to, że organizacja kursu jest dla osób chętnych a uczestnictwo w nich nie jest obligatoryjne dla każdego pracownika zamawiającego, PKP Intercity zastrzega sobie możliwość rezygnacji z uruchomienia części wskazanych powyżej grup.

PKP Intercity przewiduje 60 godzin lekcyjnych dla każdego pracownika. Kursy organizowane będą na różnych poziomach zaawansowania, od A1 do B2. Zajęcia dla każdej z grup będą odbywać się raz w tygodniu, w wymiarze 2 godzin lekcyjnych. Grupy zorganizowane zostaną w lokalizacjach: Białystok, Częstochowa, Katowice, Kielce, Kołobrzeg, Kraków, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław.

Po kursach PKP Intercity chce mieć wiedzę na temat tego, jak przygotowani językowo są pracownicy. Po zakończonym kursie dla każdego uczestnika szkolenia organizator nauki przygotuje raport, w którym zawrze informacje o postępach w nauce i frekwencji na zajęciach.

Chętni do przeprowadzenia szkoleń mogą składać oferty przewoźnikowi do 19 sierpnia 2019.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony