Partnerzy serwisu:

PKP IC wyremontuje 18 lokomotyw EP09

Martyn Janduła 29.11.2016 243

PKP IC wyremontuje 18 lokomotyw EP09
Fot. Mariusz Tuszyński, SM42.pl
PKP Intercity poszukuje wykonawcy naprawy okresowej na 4. poziomie utrzymania dla 18 własnych lokomotyw EP09. To element strategii taborowej przewoźnika. Zadanie podzielono na trzy części. W większości decydującym kryterium jest cena.
Osiemnaście lokomotyw elektrycznych EP09 przejdzie wkrótce naprawę okresową na 4. poziomie utrzymania. PKP Intercity właśnie rozpisało przetarg, w którym przewoźnik poszukuje wykonawcy zadania. Zamówienie podzielono na trzy części. Każda z nich dotyczy 6 lokomotyw. Jest to jeden z elementów większej strategii taborowej PKP Intercity, o której pisaliśmy w tym miejscu.

Wykonawca, aby wziąć udział w przetargu, musi wykazać, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzonej działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał dostawę lub naprawę nie mniej niż 3 pojazdów kolejowych z napędem elektrycznym dla każdej z części zamówienia. Wadium, jakie oferent będzie musiał wnieść do każdej części zamówienia wynosi 72 tys. zł.

Zamawiający określił trzy kryteria oceny ofert w każdym zadaniu. Nadrzędnym kryterium jest cena, która stanowi 70% oceny przetargowej. 20% stano termin wykonania naprawy, a 10% – gwarancja jakości.

Termin składania ofert trwa do 10 stycznia 2017 roku do godziny 11:30.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony