Partnerzy serwisu:

PKP IC znów poszukuje ochroniarzy

Roman Czubiński 30.08.2022 3,9k

PKP IC znów poszukuje ochroniarzy
fot. PKP IC
19 września upływa termin składania ofert w przetargu PKP Intercity na świadczenie codziennej usługi ochrony wybranych pociągów. O wyborze wykonawcy zdecyduje wyłącznie cena. Ochroniarze mają rozpocząć pracę 1 lutego przyszłego roku.
Patrole firmy ochroniarskiej działającej na zlecenie PKP IC mają pojawić się na pokładach pociągów obsługujących łącznie 15 par połączeń. Będą to pociągi łączące Warszawę z Gdynią, Krakowem, Poznaniem, Zieloną Górą i Szczecinem. Wybrana firma ochroniarska będzie pilnowała w nich porządku od 1 lutego przyszłego roku do 31 stycznia 2024 r. W okresie wakacyjnym (70 dni w czerwcu, lipcu i sierpniu) lista pociągów zostanie wydłużona o kolejnych 5 par – do Gdyni, Wrocławia, Krakowa, Poznania i Kołobrzegu. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany relacji, ale z zachowaniem tych samych miejsc rozpoczęcia pracy.

W każdym pociągu ma pracować dwóch kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Średni dobowy czas ich pracy – wraz z oczekiwaniem na pociąg zwrotny – ma nie przekraczać 10 godzin. Jeśli pociąg z ochroniarzami na pokładzie będzie opóźniony, wykonawca otrzyma odpowiednio zwiększoną zapłatę.

Jedynym kryterium udzielenia zamówienia będzie cena. Oferenci będą mogli po złożeniu ofert obniżyć dodatkowo propozycje cenowe – ostatnim etapem postępowania będzie aukcja elektroniczna. Podobne przetargi były ogłaszane już w poprzednich latach.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony