Partnerzy serwisu:

PKP Energetyka: Szarawara za Leonkiewicza

Rynek Kolejowy/PKP SA 16.01.2015 211

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2015-01-16 15:50:13 Autor: wdr
---.emea.ibm.com

wdr
dlaczego komentarze pod tekstem o zmianie prezesa PKP IC zostały wyłączone? widać gołym okiem, że kolesie "bankomaty" kontynuują skok na kasę

[Admin: Komentarze zostały wyłączone ze względu na ogromną ilość bezpardonowych ataków personalnych, niemających nic wspólnego z regulaminem forum i netykietą]
2015-01-16 16:29:54 Autor: Dziobak Galaktyczny Mocno
---.dynamic.chello.pl
Chciałbym wyrazić swój uniżony podziw dla Wielkiego Celeja, Jeszcze Większej Misi, Biznes Inteligencji, Ministra Zegarkowego Nowaka, Dzioberta, i przede wszystkim Dziobaków. Mam nadzieję że takie wyrazy czci są zgodne z Netykietą. Kolej Galaktyczna - TO JEST TO! Prestiż, Lux, Bomba. Nikt i nic nie zatrzyma Dziobaków w Ich triumfalnym pędzie przez zacofany kraj, przez smętne manowce rumuna i bipy. CZEŚĆ ICH PAMIĘCI!
2015-01-16 20:20:48 Autor: rufer
---.rdns.blackberry.net
A może na tym polega wolność wypowiedzi? Ci na górze lekko nie mają ale nie stoją za nimi nie wiadomo jakie wyniki więc czemu nie wyrazić swej dezaprobaty wobec takiego obrotu spraw?
2015-01-16 20:36:08 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@admin
netykieta?
Ataki personalne na osoby publiczne są elementem wolności słowa.
Celej to nie mahomet, który jest świętością dla mld ludzi. Wam Charlie Chebdo nie grozi, chyba że macie jakiś interes w nieobsmarowywaniu wybranych osób publicznych.
Chyba w końcu przeczytam ten Wasz regulamin..
2015-01-18 03:09:53 Autor: Via
---.centertel.pl

"[Admin: Komentarze zostały wyłączone ze względu na ogromną ilość bezpardonowych ataków personalnych, niemających nic wspólnego z regulaminem forum i netykietą]"
RK pozbył się termometru i " gorączkę" wypowiedzi nazywa majaczeniem nie na temat. Ta ILOŚĆ świadczy o wadze problemu i wielu niezałatwionych sprawach.
Ataki personalne czyli nazywanie problemu po imieniu, pardą nazwisku :-) chluby temu nazwisku nie przynoszą, ale czy są nieprwdziwe ?
PKP Energetyka
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony