Partnerzy serwisu:

PKP Cargo przewiezie węgiel dla Grupy Veolia w Polsce

inf. pras. 24.05.2018 42

PKP Cargo przewiezie węgiel dla Grupy Veolia w Polsce
Fot. PKP Cargo
Największy kolejowy przewoźnik towarowy w Polsce złożył konkurencyjną ofertę w przetargu ogłoszonym przez Veolię na transport węgla do spółek Grupy w całym kraju. Wolumen przewiezionego surowca wyniesie ogółem ponad 5 mln ton w okresie 2019-2021.
W wyniku tego samego przetargu PKP Cargo zrealizuje także dodatkowe przewozy 950 tys. ton węgla dla Grupy Veolia Polska w 2018 roku w ramach obowiązującej umowy, która będzie aneksowana.

– Mamy satysfakcję, że kolejny raz nasza oferta na przewozy węgla dla Grupy Veolia w Polsce okazała się konkurencyjna. Jest to dowód na to, że nasze doświadczenie i skala działania na rynku leżą u podstaw budowania partnerskich, obustronnie korzystnych relacji z naszymi kluczowymi klientami – powiedział Czesław Warsewicz, prezes zarządu PKP Cargo.

– Zapewnienie stabilnych i pewnych dostaw w najlepszej cenie dla naszych elektrociepłowni i ciepłowni, jakie zapewnia nam PKP Cargo przez kolejne 3 lata, jest dla nas kluczowe. Veolia przywiązuje ogromną wagę do tego, aby zapewnić swoim klientom w wielu miastach nieprzerwane dostawy ciepła i wysokiej jakości usługi. Dostawy węgla kamiennego (rocznie ok. 2 mln ton) do naszych elektrociepłowni i ciepłowni pochodziły w ostatnich latach w zdecydowanej większości z polskich kopalń, w oparciu o wieloletnie kontrakty. Staramy się zawsze być wiarygodnym partnerem, który wspiera lokalną gospodarkę – powiedział Frédéric Faroche, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Grupy Veolia w Polsce.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Wyniki przewozowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony