Partnerzy serwisu:

PKP Cargo przewiezie ponad 5 mln ton węgla dla Enei

Łukasz Kuś 16.05.2016 134

PKP Cargo przewiezie ponad 5 mln ton węgla dla Enei
fot. PKP Cargo
PKP Cargo zdobyło duży kontrakt na przewozy węgla dla Grupy Enea. Największy polski przewoźnik złożył najkorzystniejszą ofertę w przetargu na przewozy czarnego paliwa z lubelskiej Bogdanki do elektrowni Enei w Kozienicach. W ramach nowego kontraktu PKP Cargo w okresie 15 miesięcy przetransportuje ponad 5 mln ton węgla.
Nowa umowa przedłuża współpracę Enei z PKP Cargo. Największy polski operator realizował przewozy węgla z Bogdanki do Kozienic również w poprzednich latach. PKP Cargo zapewni ciągłość działania i bezpieczeństwo dostaw paliwa do kozienickiego zakładu.

- Grupa Enea jest naszym ważnym partnerem, tym bardziej cieszę się z możliwości kontynuacji współpracy. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie rynkowym. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy sprawdzonym partnerem dla branży energetycznej – mówi Grzegorz Fingas, członek zarządu PKP Cargo ds. handlowych.

Oprócz dostaw węgla z kopalni LW Bogdanka do zakładu Enei w Kozienicach, PKP Cargo dostarcza także paliwo do kozienickiej elektrowni ze śląskich kopalń.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony