Partnerzy serwisu:

PKP Budownictwo ze zleceniami i przed połączeniem z PKP Utrzymanie

inf. prasowa 20.12.2017 1,5k

PKP Budownictwo ze zleceniami i przed połączeniem z PKP Utrzymanie
zdjęcie ilustracyjneFot. archiwum RK
Połączenie Spółek PKP Utrzymanie i PKP Budownictwo staje się faktem, a pozyskanie jak największej ilości kontrahentów da PKP Telkol możliwość dobrego startu w styczniu.
Już w grudniu bieżącego roku PKP Budownictwo rozpoczęło realizację umowy utrzymaniowej dla firmy Netia oraz ogólnopolskiego operatora telefonii komórkowej i stacjonarnej, dostawcy internetu oraz telewizji cyfrowej - firmy Dialog.

Na mocy podpisanej umowy PKP Budownictwo zobowiązało się do utrzymania sieci dostępowej obydwu operatorów na terenie 3 województw: podlaskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Zawarte porozumienie zapewni usuwanie usterek z krótkimi czasami SLA, jak również wykonywanie szeregu innych prac utrzymaniowych.

PKP Budownictwo złożone jest z doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych zespołów utrzymaniowych. Fakt ten był koronnym argumentem podczas wyboru PKP Budownictwo jako partnera do współpracy. Dodatkowymi, istotnymi motywami przemawiającymi na korzyść PKP Budownictwo było wykorzystanie tych zespołów rozproszonych na terenie wspomnianych województw. Ponadto wymienieni specjaliści już wcześniej realizowali zadania dla Grupy Netia, zatem dobrze orientują się w rozwiązaniach logistycznych, standardach współpracy oraz procesach stosowanych w Grupie.

Nie po raz pierwszy PKP Budownictwo krzyżuje swe drogi z Grupą Netia. Jest to bowiem kolejna umowa pomiędzy przedsiębiorstwami obejmująca realizację zadań eksploatacyjno-utrzymaniowych.

PKP Budownictwo może pochwalić się kompetencjami i doświadczeniem w świadczeniu tego typu usług. W zeszłym roku została przedłużona podobna umowa pomiędzy PKP Budownictwo i TK Telekom (spółka z grupy Netia).
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony