Partnerzy serwisu:

Piotr Borys przejmie obowiązki Mochockiego w PKP PLK

Jakub Madrjas 29.01.2016 719

Piotr Borys przejmie obowiązki Mochockiego w PKP PLK
Fot. PKP PLK
Jak dowiedział się nieoficjalnie "Rynek Kolejowy", Piotr Borys będzie odpowiadał w PKP PLK za inwestycje do czasu wyboru nowego członka zarządu spółki.
Przypomnijmy: W czwartek 28 stycznia walne zgromadzenie PKP PLK odwołało ze składu zarządu Marcina Mochockiego – dyrektora ds. realizacji inwestycji oraz Piotra Wyborskiego – dyrektora ds. utrzymania infrastruktury. Do składu zarządu na ich miejsce nie weszła żadna nowa osoba. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Jak dowiedział się nieoficjalnie "Rynek Kolejowy", dziś podjęta została decyzja, że do czasu powołania w spółce nowego członka zarządu ds. realizacji inwestycji jego obowiązki przejmie Piotr Borys, dotychczasowy dyrektor Biura Studiów Wykonalności. Został on powołany na stanowisko pełnomocnika zarządu ds. realizacji inwestycji z perspektywy finansowej 2014-2020.

Co ciekawe, zaledwie od trzech tygodni w spółce jest nowy pełnomocnik zarządu PKP Polskie Linie Kolejowe ds. inwestycyjnych – Grzegorz Muszyński. Zapowiadał on w rozmowie z "Rynkiem Kolejowym", że zaangażowanie spółki w projekty unijne w 2016 roku ma wzrosnąć z planowanych 4,6 mld zł do 6,4 mld złotych. Według naszych informacji, pozostaje on na tym stanowisku i przy dotychczasowych obowiązkach. Piotr Borys przejmie natomiast obowiązki odwołanego Marcina Mochockiego.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony