Partnerzy serwisu:

Pierwszy Flirt dla Kolei Mazowieckich gotowy [zdjęcia]

Michał Szymajda 18.09.2019 8,7k

Pierwszy Flirt dla Kolei Mazowieckich gotowy [zdjęcia]
Fot. Stadler Polska
Koleje Mazowieckie pochwaliły się fotografią pierwszego w pełni skompletowanego Flirta z dostawy liczącej aż 71 pojazdów. Pachnącego nowością Flirta będzie można dokładnie obejrzeć na targach Trako w Gdańsku.
Koleje Mazowieckie opublikowały zdjęcia pojazdu jeszcze z zakładu producenta w Siedlcach. Stadler potwierdził, że to pierwszy gotowy pojazd z rekordowego, mazowieckiego zamówienia. Na razie jest ono realizowane bez opóźnień.

Pojazdy przechodzą szereg kontroli w Siedlcach. Pierwszy z nich zostanie pokazany już za tydzień w Gdańsku na targach kolejowych Trako. Później trafią na testy homologacyjne do Żmigrodu po to, by z końcem roku mogły już wozić pasażerów regularnych połączeń na Mazowszu. Najpierw pojadą nimi pasażerowie podróżujący na linii Warszawa – Działdowo. Zanim zabiorą podróżnych, każdy z Flirtów nowej generacji będzie musiał przejechać bezawaryjnie 20 tysięcy kilometrów, a później jeszcze kolejne 2000 kilometrów.

61 Flirtów produkowanych w Siedlcach będzie 5-członowych, a 10 kolejnych – 2 członowych. Te ostatnie mają zostać skierowane do obsługi linii kolejowych w południowej części województwa mazowieckiego.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
STADLER
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony