Partnerzy serwisu:

Pierwsze wagony w nowym brandingu PKP Cargo International

inf. pras. 09.11.2019 8,1k

arrow
arrow
Pierwsze wagony w nowym brandingu PKP Cargo International
Fot. PKP Cargo
Pierwsze wagony w nowym brandingu PKP Cargo International
Pierwsze wagony w nowym brandingu PKP Cargo International
Pierwsze wagony w nowym brandingu PKP Cargo International
PKP Cargo International, czeska spółka należąca do Grupy PKP Cargo, odebrała pierwsze wyremontowane wagony w nowym brandingu. Remont wagonów przeprowadził Zakład Napraw Taboru PKP Cargotabor w Kluczborku - podaje przewoźnik.
Proces wdrażania rebrandingu w spółce PKP Cargo International (po zmianie nazwy z AWT) trwa już od miesiąca. Na taborze firmy, jak i w jej siedzibie oraz w innych użytkowanych obiektach pojawiają się nowe barwy i logotypy. Wczoraj przedstawiciele spółki odebrali w Kluczborku 10 wyremontowanych wagonów typu Falls w nowym brandingu - podaje PKP Cargo.

– Przekazanie pierwszych wyremontowanych przez PKP Cargotabor wagonów w barwach i z logotypem PKP Cargo International jest początkiem kolejnego, ważnego etapu wdrażania rebrandingu w naszej spółce. Uzyskujemy w ten sposób efekt synergii w całej Grupie PKP Cargo , która poprzez jednolity branding wszystkich należących do niej spółek jest jeszcze lepiej rozpoznawalna na rynkach europejskich. Mam nadzieję, że nasz tabor w nowych barwach przysłuży się także umocnieniu pozycji biznesowej spółki w świadczeniu usług logistycznych na arenie międzynarodowej – powiedział Maciej Walczyk, prezes PKP Cargo International a.s. cytowany w komunikacie.

Jednocześnie w Zakładzie Napraw Taboru PKP Cargotabor w Kluczborku, który wykonuje m.in. naprawy lokomotyw elektrycznych i spalinowych na poziomie od P1 do P5 wraz z modernizacją, zakończono prace budowlane i montażowe w nowej malarni. – Nowością w malarni jest możliwość pokrywania farbą wagonu zarówno z boku, jak i z dołu. Malarnię wyposażono także w nową kabinę do suszenia wagonów – mówi Joachim Cichos, dyrektor Zakładu Napraw Taboru PKP Cargotabor w Kluczborku.

Prace w malarni przeprowadziła spółka AWT Rekultivace z Grupy PKP Cargo International.  – Zakończenie przez spółkę AWT Rekultivace prac budowlanych i montażowych w nowej malarni Zakładu PKP Cargotabor w Kluczborku jest wyraźnym dowodem doskonałej współpracy spółek zależnych w Grupie PKP Cargo . Nasza firma stale rozwija działalność w Polsce, nie tylko realizując projekty dla firm z Grupy, ale kierując do zainteresowanych podmiotów, popartą wieloletnim doświadczeniem ofertę kompleksowych usług w zakresie rekultywacji i robót budowlanych – powiedział Kamil Holenda, prezes AWT Rekultivace a.s.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony