Partnerzy serwisu:

Pierwsze uruchomienie systemu liczenia osi UniAC2 w Chinach

materiał partnera 03.06.2020 2,4k

Pierwsze uruchomienie systemu liczenia osi UniAC2 w Chinach
fot. voestalpine Signaling Poland
voestalpine Signaling Poland przy współpracy z voestalpine Railway Systems Beijing  z sukcesem zakończyła dostawę i instalację systemu liczenia osi UniAC2, spełniającego normy bezpieczeństwa SIL4, na czwartą linię metra w Kunming w Chinach.
Kunming, stolica prowincji Yunnan z populacją około czterech milionów ludzi, ma jedną z najnowocześniejszych sieci metra w Chinach, a planowane w najbliższym czasie otwarcie linii nr 4 jest kolejnym etapem jej rozwoju. 

Projekt obejmował dostawę ponad 400 punktów liczących, skonfigurowanych do pracy w zdecentralizowanej architekturze. Zlokalizowane w 17 lokalizacjach wzdłuż linii metra urządzenia, komunikują się ze sobą za pośrednictwem sieci światłowodowej. Oprócz istniejącej linii metra (linia 4), projekt obejmuje również wyposażenie trzech nowo wybudowanych zajezdni. System liczenie osi w tym projekcie jest wykorzystywany jako wsparcie dla systemu automatycznego sterowania opartego na komunikacji radiowej (CBTC).

Dostawa wszystkich systemów została zrealizowana w czasie krótszym niż 3 miesiące. Systemy UniAC2 zostały wyprodukowane w całości w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym voestalpine Signaling Poland w Trąbkach Wielkich k. Gdańska. Zastosowanie stworzonych przez inżynierów w Sopocie aplikacji z rodziny Application Architect, znacząco wpłynęło na skrócenie czasu projektowania, konfiguracji, produkcji i spełnienie terminowych oraz jakościowych wymagań klienta. 
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Voestalpine
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony