Partnerzy serwisu:

Pierwsze Linki z ostatniej partii dla DB pojechały do Niemiec [film]

Jakub Madrjas 27.04.2020 6,2k

Pesa rozpoczęła dostawę ostatniej partii pociągów Link dla Deutsche Bahn. Pierwsze dwa składy wyjechały w piątek (24 kwietnia) do Niemiec.
Jeden z naszych Czytelników wykonał w piątek w Rzepinie film z przejazdu składu dwóch pociągów Link Pesy Bydgoszcz w drodze do Niemiec (BR633 039/539+BR633 038/538). Przewoźnikiem zapewniającym obsługę była spółka HSL Polska.

Informację o tym, że są to pierwsze 2 z 26 zaplanowanych do dostarczenia dla regionu Allgäu Linków potwierdza rzecznik Pesy Maciej Grześkowiak. – Decyzja EBA dopuszczająca do ruchu na terenie Niemiec Link BR633 dedykowane Allgäu umożliwia rozpoczęcie dostaw ostatniej partii 26 pojazdów zamówionych przez Deutsche Bahn. Dwa pierwsze wyjechały z Bydgoszczy w piątek, 24 kwietnia, a miejscem docelowym jest baza DB Regio AG w Kempten – informuje. Więcej na temat dopuszczenia do ruchu tych pojazdów pisaliśmy tutaj.

Na filmie naszego Czytelnika jest również drugi ciekawy pociąg – transport trzech lokomotyw SM42 PKP Intercity po naprawie w spółce PKP Cargotabor.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Pesa
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony