Partnerzy serwisu:

Pielgrzymi dziękują kolejarzom za dowóz na Światowe Dni Młodzieży (wideo)

RK 06.08.2016 163

Pielgrzymi dziękują kolejarzom za dowóz na Światowe Dni Młodzieży (wideo)
Fot. Koleje Mazowieckie
Pielgrzymi uczestniczący w Światowych Dniach Młodzieży dziękują kolejarzom za sprawną organizację przewozów na to wydarzenie.
Do sekretariatu Kolei Mazowieckich przychodzą podziękowania od uczestników Światowych Dni Młodzieży. Pielgrzymi chwalą dobrą organizację i świetną informację. – Robiliście to szybko, sprawnie. Było dużo ludzi, którzy udzielali w sposób profesjonalny informacji w każdym języku – napisał pan Artur Borkowski, uczestnik Światowych Dni Młodzieży.

Z kolei Dariusz Grajda, członek zarządu Kolei Mazowieckich, podkreśla, że wszystko udało się dzięki wysiłkowi kolejarzy. – Dziękuję wszystkim pracownikom Kolei Mazowieckich. Oprócz kierowników pociągów, maszynistów, konduktorów w przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży brało udział bardzo wiele osób. Oceniam, że wszystko poszło zgodnie z planem, a nawet lepiej. Młodzież, z którą rozmawiałem, wracając z Krakowa, była zachwycona jakością obsługi w naszych pociągach, tym, że pociągi były klimatyzowane, czyste i punktualne. Podróżni zwracali także uwagę na to, że wszędzie była miła obsługa, przy której nie czuli się zagubieni czy pozostawieni bez opieki.

Pielgrzymi podziękowali też innym przewoźnikom. Przewozy Regionalne zamieściły na portalu Youtube film, na którym przedstawiono podziękowania dla kolejarzy.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Wyniki przewozowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony