Partnerzy serwisu:

Pesa i ASO Mieczkowski podzielili się przeglądami SA 133

Michał Szymajda 24.07.2018 23

Pesa i ASO Mieczkowski podzielili się przeglądami SA 133
Fot. PolRegio
W lipcu doszło do podpisania umów z wykonawcami przeglądów poziomu P4 dla 7 dwuczłonowych autobusów szynowych SA133, które eksploatują Przewozy Regionalne na Podlasiu i w województwie warmińsko-mazurskim. Co ciekawe – wykonawca przeglądów i napraw dla obu województw jest inny.
Jak poinformowało Polregio, za łączną kwotę 8,8 mln zł netto przejdą naprawę pojazdy SA133 o numerach 013, 016 i 017, które kursują po województwie warmińsko-mazurskim. Naprawy te wykona ASO Mieczkowski, który złożył tu jedyną ofertę.

Z kolei cztery SA133 o numerach 009, 010, 011, 012, których eksploatację prowadzą podlaskie Przewozy Regionalne, przekazane zostaną do prac serwisowych ich producentowi, czyli Grupie Pesa. W tym wypadku w pojazdach zostaną wykonane prace dodatkowe, a całość kosztować będzie 13,5 mln zł netto. Także w tym wypadku była tylko jedna oferta w przetargu.

Oba oddziały Przewozów Regionalnych miały na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy problemy z planowym wykonywaniem napraw okresowych i serwisu pociągów im powierzonych. Na Podlasiu chodziło o przypadek z odstawionym SA133, na Warmii i Mazurach, z elektrycznym Elfem.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Pesa
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony