Partnerzy serwisu:

Pesa dostarczy 2 szynobusy Kolejom Mazowieckim

jm, Rynek Kolejowy 28.10.2011 162

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2011-10-28 14:46:22 Autor: użytkownik polskich kolei
---.sgh.waw.pl
No, tym razem Redakcja się popisała, w odróżnieniu od newsa o nowym taborze KM. WAGONY SILNIKOWE, wreszcie ktoś napisał tak, jak to się rzeczywiście nazywa a nie jakiś twór \"autobus szynowy\".
2011-10-28 15:31:16 Autor: Em
---.olsztyn.vectranet.pl
A ja proponuję wrócić do dawnej starej nazwy; wagon motorowy. No i na stacjach też powinno się zapowiadać, że wagon motorowy do...odjedzie itd.
2011-10-28 15:35:11 Autor: Arrivederci
---.devs.futuro.pl

Arrivederci
Teraz \"bus\" jest na topie, więc musi być w nazwie. Cóż - rosną kolejne pokolenia, co nigdy nie jechały pociągiem...
2011-10-28 17:08:03 Autor: Maciek z Lublina
---.nplay.net.pl
Siedlce - Sokołów Podlaski ... Zgoda . Małkinia - Ostrów Mazowiecka? Dlaczego tylko tyle? A nie : Małkinia - Ostrołęka przez Ostrów Mazowiecką?
2011-10-28 17:19:55 Autor:
---.sgh.waw.pl
a w ogóle ten, kto dopuścił do rozebrania Małkinia - Sokołów, to moim skromnym zdaniem powinien dyndać
2011-10-28 18:12:08 Autor:
---.sgh.waw.pl
@Arrivederci:

To co piszesz to straszne jest... do niedawna myślałem że takich w ogóle nie ma, ale nieoczekiwanie spotkałem kilku ludków którzy w ogóle nie jeżdżą pociągami...
2011-10-28 18:17:29 Autor:
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
A może to jest elektrowóz spalinowy ? Kto ich tam wie ...
2011-10-28 18:17:56 Autor: jimi
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
całej linii między Sokołowem a Małkinią nie rozebrali. W najgorszym stanie był most drogowo kolejowy którego już nie ma a jest nowy tylko drogowy.
2011-10-28 18:21:34 Autor:
---.sgh.waw.pl
@jimi

z jakieś 3 latamu chyba byłem tam i włąśnie był pociąg rozbiórkowy (już za Sokołowem) dokładnei nie wiem ile rozebrali, ale wydaje się że aż do mostu. A most to od dawna były z nim kłopoty, jak prześledzisz historyczne rozkłady to widać w jakich latach ruch był kierowany przez Prostyń.
2011-10-28 18:46:23 Autor:
---.xdsl.centertel.pl
OStrołęka-Małkinia
2011-10-28 19:48:06 Autor: król Padello
---.dynamic.chello.pl
Ostrów - Ostrołęka jest bez sensu, bo zasadniczo wszyscy jeżdżą do Warszawy, a z Ostrołęki do Warszawy nie ma sensu jechać przez Ostrów.
Natomiast Ostrów - Małkinia może się przyjąć, jako dowozówka do pociągów do Warszawy, choć dowozówka na kible jest dosyć sadystyczna, a znowu dowozówka na TLK jest dosyć droga, ale może coś wymyślą.
2011-10-28 20:10:19 Autor: przewoz
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
KM! Jakie reaktywacje?
Też bym chciał, ale najpierw zajmijcie się tym, co macie dziś. Szynobusów już dziś brakuje, a wy zamawiacie dwa krótkie...
2011-10-28 21:55:14 Autor: xxxxxx
---.play-internet.pl
tylko żeby PESA nie wcisneła KM bubla z Mińska Mazowieckiego. Bo będą mieli cieknące dachy ,koła z chińskiej niby stali, niesprawną klime, żle działający system pixel (wyświetlanie stacji) no i niedorobionye pulpity sterownicze na prędce malowane bo termin goni i farba się zważa .Sporo tego jest po przekazaniu pojazdu serwis i produkcja dwa tygodnie tyrają na okrągło poprawiając błędy gamoniowatych inżynierów konstruktorów.
2011-10-28 21:59:00 Autor: Henek
---.cable.net-inotel.pl
To jest, był i będzie autobus szynowy, a nie szynobus. Albo używamy języka technicznego albo byle jakiego. Oczywiście jak ktoś nie kończył Politechniki to niech sobie mówi jak chce, ale inżynierowie powinni trzymać się ustalonych zasad. Lub stosować skróty EMU, DMU.
2011-10-29 12:27:54 Autor:
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@xxxxxx
Pesa nie wciska bubla z minska tylko minsk robi na zamowienie dla klienta pojazd po najmniejszej cenowo lini oporu. KM zamowily z Pesy to bedzie z Pesy
2011-10-29 15:37:15 Autor: ciekawe
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Opłacał się w ogóle zakup VT skoro już zastępują?
2011-10-30 00:56:49 Autor: autentyczny rodak obrońca narodu
---.play-internet.pl
kury mie do furmanki wchodzo.
2011-10-31 07:30:23 Autor: ręce opadają
---.is.net.pl
...\"będzie oferowało znany już wszystkim standard\" .... :-O
kyrie elejson!!!!
2011-10-31 15:36:17 Autor: uzwojciech
---.play-internet.pl
do xxxxxx: To, co piszesz jest wewnętrznie sprzeczne.
2011-11-02 18:54:18 Autor: Maciek z Lublina
---.nplay.net.pl
Anonimie , być może o tym nie wiesz , ale odcinek : Siedlce - Sokołów Podlaski ma się dość dobrze. Szlakowa wynosi tam 60km/h , jest prowadzony ruch towarowy. Najczęściej jeżdżą tam lekkie składy z drewnem. Ostrołęka - Małkinia przez Ostrów Mazowiecką ma o wiele więcej racji bytu niż : Ostrów Mazowiecka - Małkinia bądź Ostrołęka - Ostrów Mazowiecka.
Warto puścić osobówkę na szynobusie z Ostrołęki do Małkini nie tylko dlatego , że Ostrów Mazowiecka zyska kolejowe skomunikowanie z Warszawą i Białymstokiem , ale też poprawi się skomunikowanie Ostrołęki z tymi miastami.
2011-11-08 01:00:44 Autor: chris
---.sds.uw.edu.pl
Siedlce - Sokołów : O TAK! w tym roku mija chyba 18 , no może 20 lat od zawieszenia kursowania składów pasażerskich. Aby to miało sens jeszcze większy, linia powinna być pociągnięta jeszcze dalej, tak, aby umożliwić mieszkańcom wsi położonych na północ od Sokołowa Podlaskiego, czyli jak dawniej do Kosowa Lackiego (lub dalej).
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony