Partnerzy serwisu:

Pesa dla RegioJet już w ruchu [zdjęcia]

Michał Szymajda 14.08.2021 12,3k

arrow
arrow
Pesa dla RegioJet już w ruchu [zdjęcia]
Seria 654 dla RegioJet Fot. Kacper Tykwiński
Pesa dla RegioJet już w ruchu [zdjęcia]
Pesa dla RegioJet już w ruchu [zdjęcia]
Pesa dla RegioJet już w ruchu [zdjęcia]
12 sierpnia to nie tylko dzień premiery nowych Elfów 2 w Kolejach Małopolskich, ale też data pierwszej jazdy testowej nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych elf.eu (lub, w terminologii czeskiej, serii 654) po torach poza miejscem wytworzenia.
12 sierpnia to nie tylko dzień premiery nowych Elfów 2 w Kolejach Małopolskich, ale też data pierwszej jazdy testowej nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych elf.eu (lub, w terminologii czeskiej, serii 654) po torach poza miejscem produkcji. Zdjęcia dwuczłonowej jednostki trakcyjnej, którą kupił prywatny czeski operator RegioJet, wykonał pan Kacper Tykwiński na odcinku linii kolejowej 131 pomiędzy Bydgoszczą a Warlubiem.

– Potwierdzam, że Pesa EMU 654 dla Regio Jet po raz pierwszy wyjechał 13 sierpnia w trasę. Wszystkich miłośników kolei, których ten pojazd zaciekawił, zapraszam na jego premierę, która będzie miała miejsce podczas targów Trako 22 września – napisał Maciej Grześkowiak z Pesy.

Więcej na temat dwusystemowych, dwuczłonowych pojazdów o konstrukcji skorupowej, których będzie siedem, można przeczytać tutaj. Czeski operator będzie nimi jeździć w kraju usteckim, na zlecenie i z dotacją od regionu.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Pesa
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony