Partnerzy serwisu:

Perspektywy dla rynku specjalistycznego taboru do prac infrastrukturalnych

TOR Konferencje 14.03.2018 839

Perspektywy dla rynku specjalistycznego taboru do prac infrastrukturalnych
fot. PKP PLK S.A.
Tabor kolejowy to nie tylko lokomotywy i elektryczne zespoły trakcyjne. Niezwykle ważny dla prawidłowego funkcjonowania i utrzymania całego systemy kolejowego jest również tzw. „tabor specjalny”, który wykorzystywany jest do prac infrastrukturalnych.
Właśnie temu rodzajowi taboru poświęcona będzie debata na tegorocznym Europejskim Forum Taborowym, które odbędzie się 21 marca w Warszawie.

Podczas debaty specjaliści, praktycy i eksperci dyskutować będą o należytym wykorzystaniu zdobyczy techniki, które można zastosować przy modernizacji linii kolejowych, oraz jak premiowani są wykonawcy, którzy zdecydowali się na inwestycje w nowoczesny tabor specjalny. Uczestnicy podzielą się także doświadczeniami w zakresie użycia wyspecjalizowanych maszyn na sieciach PKP PLK. Omówiona zostanie również kondycja polskich i zagranicznych producentów tego typu taboru.

Podczas Forum nie zabraknie tematów mniej specjalistycznych, które skupią się m.in. na perspektywach zakupu nowego taboru przez przewoźników kolejowych, potrzebach zwiększenia produkcji wagonów zarówno pasażerskich, jaki i towarowych, oraz na zastosowaniu najnowszych technologii w poszukiwaniu alternatywnych (zgodnie z trendami – ekologicznych) źródeł napędu.

Wydarzenie zamkną warsztaty organizowane przez UNIFE „Badania i innowacje w europejskiej branży kolejowej: priorytet w zwiększaniu konkurencyjności dostawców rozwiązań dla kolei”, do udziału w których zaproszeni są wszyscy uczestnicy Forum.

Szczegółowy program i informacje o rejestracji dostępne są na stronie: http://www.tor-konferencje.pl/wydarzenia/konferencje/europejskie-forum-taborowe-2018-492.html
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony