Partnerzy serwisu:

Pełna oferta Leo Expressu w Koleo

inf. pras 03.08.2020 2,2k

Pełna oferta Leo Expressu w Koleo
Mat. Koleo
Od 1 sierpnia w Koleo jest dostępna pełna oferta Leo Expressu – w Polsce, w Czechach i na Słowacji.
Jak informuje Koleo, w trakcie zakupów biletów Leo Expressu można korzystać ze wszystkich zniżek i ofert promocyjnych przygotowanych przez Leo Express. Na polskim odcinku trasy honorowane są też polskie zniżki ustawowe. Koleo umożliwia również zakup biletu na przewóz roweru pociągami Leo express – ta informacja może być szczególnie ważna w czasie wakacji. Ceny biletów Leo express w Koleo są dokładnie takie same jak u przewoźnika, zgodnie z gwarancją najlepszej ceny Koleo – bez prowizji czy dodatkowych opłat transakcyjnych.

Polskie trasy obsługiwane przez Leo Express

Leo Express uruchamia regularne połączenia kolejowe na trasach:
1) Kraków – Praga oraz Praga – Kraków
Pociągi z Krakowa do Pragi – przez Katowice, Bohumin i Ostravę – kursują w poniedziałki i soboty. Z Krakowa wyjeżdżają o godz. 4.15, a do Pragi dojeżdżają o godz. 11.27. W przeciwnym kierunku pociągi są uruchamiane w piątki i niedziele. Odjazdy z Pragi zaplanowano o godz. 16.08 z dojazdem do Krakowa o godz. 22.52.
2) Wrocław – Praga oraz Praga – Wrocław
Z Wrocławia do Pragi przez Lichkov można wybrać się w soboty i niedziele. Pociągi zaczynają kurs o godz. 6.01, a do Pragi dojeżdżają o godz. 10.27. W drogę powrotną składy Leo express wyruszają w piątki, soboty i niedziele o godz. 18.08 i docierają do Wrocławia o godz. 22.43.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony