Partnerzy serwisu:

Pasażerowie PKM zjeżdżają za grosz

inf. pras. 30.01.2019 25

Pasażerowie PKM zjeżdżają za grosz
Fot. Leinad, CC BY-SA 3.0
Ośrodek narciarski Wieżyca-Koszałkowo uruchomił promocję dla pasażerów Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Bilety przyjazdowe do stacji Wieżyca lub Krzeszna wymieniane są na kilka zjazdów za symboliczny grosz.
Zasady są proste. Każdy bilet przyjazdowy do stacji Wieżyca lub Krzeszna wymieniany jest na skipass. Jeśli wsiadamy w Gdańsku Wrzeszczu (cena biletu to 9,5 zł), możemy skorzystać z czterech wjazdów, każdy za symboliczny grosz - informuje urząd marszałkowski województwa.

– To już kolejny rok owocnej współpracy samorządu i ośrodka narciarskiego Wieżyca-Koszałkowo – mówi Marta Chełkowska, dyrektorka Departamentu Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego. – Mimo że Pomorze utożsamiane jest głównie z turystyką wakacyjną, to również zimą można skorzystać z wielu atrakcji. Tym bardziej, że od kilku lat mieszkańcy Pomorza i turyści mają do dyspozycji Pomorską Kolej Metropolitalną, dzięki której szybko, wygodnie i ekologicznie mogą dotrzeć do kaszubskich miejscowości  – dodaje w komunikacie. Warto uzupełnić, że PKM to zarządca linii kolejowej oraz nazwa projektu unijnego. Przewoźnikiem prowadzącym po niej przewozy na zlecenie województwa jest SKM Trójmiasto.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony