Partnerzy serwisu:

Ciekawa promocja połączenia Żywiec – Kraków. Bon za bilet

Jakub Madrjas 02.10.2021 4,6k

Ciekawa promocja połączenia Żywiec – Kraków. Bon za bilet
Fot.Paweł Pindel KolejBeskidzka
Ciekawa promocja połączenia kolejowego między Żywcem a Suchą Beskidzką. Każdy podróżny w niedzielę 3 października otrzyma zwrot kosztów biletu w postaci vouchera o wartości 20 zł. 
Dużą popularnością cieszy się uruchomione bezpośrednie weekendowe połączenie relacji Żywiec – Kraków Główny. Z obserwacji Stowarzyszenia „Kolej Beskidzka”, które zabiegło o uruchomienie połączenia, wynika że od czasu uruchomienia bezpośredniej relacji z każdym weekendem na pokładzie przybywa pasażerów. Wiążąc duże nadzieje z popularyzacją połączenia, głównie wśród studentów uczących się w Krakowie, organizacja podejmuje dalsze działania promocyjne. Jak informuje stowarzyszenie, każdy podróżny, który 3 października rozpocznie podróż na dowolnej stacji między Żywcem a Suchą Beskidzką, otrzyma od organizacji zwrot kosztów biletu w postaci vouchera o wartości 20 zł do wykorzystania w wielu punktach w Polsce. - Wytrasowanie pociągu w relacji bezpośredniej do stacji Kraków Główny to decydujący czynnik, który zachęca pasażerów do skorzystania z tego połączenia. Zależy nam jednak na pozyskaniu jak największej liczby osób, które z niego skorzystają, stąd nasza akcja, która za zgodą obu urzędów marszałkowskich przybiera taką właśnie formę – mówi Hubert Maślanka, prezes Stowarzyszenia „Kolej Beskidzka”.

Jak poinformowało nas stowarzyszenie, lista punktów, które akceptują bony, jest dostępna tutaj. Bony będą rozdawane na podstawie ważnego biletu ze stacji/przystanku między Żywcem a Suchą.

Zwrot kosztów podróży to nie jedyna inicjatywa Stowarzyszenia „Kolej Beskidzka”, która ma na celu rozwój linii Żywiec – Sucha Beskidzka. W ostatnim czasie Stowarzyszenie wyprodukowało spot reklamujący walory turystyczne Żywiecczyzny, a który w porozumieniu z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego jest wyświetlany w pociągach kursujących w regionie.

Uruchomione połączenie jest dopełnieniem oferty realizowanej przez piątkowy kurs pociągu PILSKO, który w trasie odwrotnej z Krakowa Głównego do Żywca wozi pasażerów już od 3 lat - informuje stowarzyszenie.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony