Partnerzy serwisu:

Opolskie zaprasza na prezentację swoich nowych Impulsów

Michał Szymajda 23.08.2016 251

Opolskie zaprasza na prezentację swoich nowych Impulsów
Opolskie zaprasza na prezentacje swoich nowych Impulsówfot. UMWO
26 sierpnia w piątek na dworcu kolejowym w Opolu Głównym odbędzie się prezentacja najnowszych nabytków województwa opolskiego – ezt Impuls. Będzie można wziąć udział zarówno w statycznej prezentacji pojazdu, jak i w przejeździe specjalnym z Opola do Brzegu.
Prezentacja będzie miała miejsce przy peronie 1. i rozpocznie się o godzinie 11:00. Na torze 3. od tej godziny będzie miała miejsce statyczna prezentacja elektrycznego zespołu trakcyjnego – każdy zainteresowany będzie mógł go oglądać do godziny 13.00 – zaglądając również tam, gdzie na co dzień zaglądnąć nie można – zachęca opolski urząd marszałkowski.

Kilka minut po godzinie 11:00 na tor 1. wjedzie z kolei drugi Impuls (łącznie Opolszczyzna zamówiła 5 sztuk trójczłonowych ezt z opcją na dostawę jeszcze 2) i krótko po tej godzinie odbędzie się uroczystość oficjalnego przekazania pojazdów. Wyjazd tego pociągu do Brzegu w ramach jazdy promocyjnej zaplanowano na godzinę 11:47 – powrót z Brzegu na godzinę 12:53. Bilety na ten przejazd można zdobyć biorąc udział w konkursach organizowanych przez lokalne media – m.in. Radio Opole, Nowa Trybuna Opolska, TVP Opole, portal Opole24, Radio Doxa i Radio Park.

Zdjęcia ezt Impuls dla województwa opolskiego w fazie produkcji można obejrzeć tutaj, a podczas pierwszych jazd z pasażerami, które odbyły się kilkanaście dni temu, tutaj.

PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Newag
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony