Partnerzy serwisu:

Open’er Festival w Gdyni. Dodatkowe nocne pociągi SKM i do Władysławowa

inf. pras., oprac. ms. 30.06.2022 1,5k

Open’er Festival w Gdyni. Dodatkowe nocne pociągi SKM i do Władysławowa
Fot. ms (zdjęcie ilustracyjne)
W najbliższy weekend w Trójmieście będzie zatrzęsienie dużych imprez muzycznych. W związku z tym samorząd województwa pomorskiego zamówił więcej pociągów u swoich operatorów.
W weekend na przełomie czerwca i lipca organizowany jest m.in OPENE’R FESTIVAL w Gdyni oraz ROCKOWIZNA FESTIWAL 2022 w Gdańsku. – Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom podróżnych, Samorząd Województwa Pomorskiego zdecydował się uruchomić dodatkowe pociągi na linii Gdańsk Śródmieście – Gdynia Główna – Wejherowo oraz na linii Gdynia Główna – Władysławowo – napisał Michał Piotrowski, rzecznik pomorskiego urzędu marszałkowskiego.

W dniach 29.06-1.07 na linii Gdańsk Śródmieście – Gdynia Gł. – Wejherowo zostanie uruchomionych 27 dodatkowych pociągów PKP SKM, a w sobotę i niedzielę (2-3.07) będzie ich 28. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest w tym linku.

Z kolei pomiędzy Gdynią, a Władysławowem zostanie uruchomiony dodatkowa nocna para pociągów obsługiwana przez Polregio. Pociąg będzie odjeżdżać z Władysławowa o ok. 1:00, a z Gdyni Gł. o ok. 2:35 z postojami w Rumi, Redzie, Mrzezinie, Żelistrzewie, Pucku i Swarzewie.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony