Partnerzy serwisu:

Oferty na modernizację stacji Węgliniec. Jedna w kosztorysie

Jakub Madrjas 12.11.2020 68

Oferty na modernizację stacji Węgliniec. Jedna w kosztorysie
Fot. Falk2, CC BY-SA 4.0/Wikimedia Commons
PKP Polskie Linie Kolejowe otworzyły oferty w przetargu na modernizację stacji Węgliniec. Z czterech propozycji, jedna mieści się w kosztorysie. 
PKP Polskie Linie Kolejowe ogłosiły pod koniec września przetarg na remont stacji Węgliniec w formule „projektuj i buduj”. Prace obejmą m.in. perony. O szczegółach piszemy tutaj. Przy wyborze wykonawcy cena stanowi 60% kryterium przetargu. 40% to okres gwarancji na wykonane prace.

W informacji z otwarcia ofert wynika, że PLK przeznaczy na prace 6,765 mln zł brutto. W tym kosztorysie mieści się tylko oferta wrocławskiej firmy Exkol (6,674 mln zł). Ten wykonawca zaproponował też najdłuższy okres gwarancji – 85 miesięcy. Dużo droższe oferty, warte ponad 10 mln zł brutto złożyły ZUE i Infrakol. Najdroższa jest Alusta – prawie 16,5 mln zł.

Na początku września inna spółka z Grupy PKP, otworzyła koperty z ofertami na remont monumentalnego, pięknego, lecz bardzo zaniedbanego dworca kolejowego w Węglińcu. Na razie jednak nie wybrano wykonawcy prac. Piszemy o tym tutaj.
PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony